Audi Chorzów? Warto odwiedzić salon i serwis Noma2...

Tę stronę oceniła już 1 osoba.
Średnia ocen to 5.00 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Audi w Chorzowie? Zapraszamy do Noma2. Z Chorzowa to tylko 12 km, czyli ok. 18 min jazdy.

Szybki dojazd drogami krajowymi (DK79 i DK81), modele Audi A1, A3, A4, A5, A6, Q5 i Q7 dostępne od ręki i profesjonalny serwis ASO Audi, to argumenty dzięki którym chorzowianie bardzo często nas odwiedzają. Na chorzowskich drogach można spotkać wiele modeli Audi, które są serwisowane przez naszą stację dealerską.

Dlaczego warto wybrać ASO? Nowe auto to coraz więcej elektroniki i nowoczesne technologie. Mechanicy z autoryzowanej stacji obsługi przechodzą szereg szkoleń dzięki którym są na bieżąco z tym co dzieje się w motoryzacji. Jeżeli dodamy do tego jakość za uczciwą cenę i odpowiedzialną naprawę to już wiadomo, że ASO jest odpowiednim miejscem dla Twojego samochodu.


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Chorzowa

Rabat 20% dla Audi 6+
Wyprzedaż kół zimowych
Pomiar geometrii podwozia
Przechowywanie opon kół
Dezynfekcja klimatyzacji
Kontrola gazu w klimatyzacji
Kontrola auta przed zimą

Kontakt

Salon Audi - Noma 2

ul. Kościuszki 328
40-690 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 265
fax. +48 32 35 88 300
audi@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 17:00

Maciej Gendera Kierownik działu handlowego m.gendera@noma2.com.pl +48 32 35 88 267  +48 661 350 317

Sprzedaż samochodów osobowych

Monika Wrona Sprzedaż samochodów nowych m.wrona@noma2.com.pl +48 32 35 88 269  +48 609 593 520
Mariusz Tomecki Sprzedaż samochodów nowych m.tomecki@noma2.com.pl +48 661 350 314  +48 32 35 88 205

Sprzedaż samochodów używanych

Adam Dyczkowski Sprzedaż samochodów używanych a.dyczkowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 262  +48 661 350 327

Serwis

Roman Kieruzel Kierownik serwisu r.kieruzel@noma2.com.pl +48 32 35 88 143
Arkadiusz Kęska Doradca serwisowy a.keska@noma2.com.pl +48 32 35 88 243  +48 609 959 577
Jacek Dzierka Doradca serwisowy j.dzierka@noma2.com.pl +48 32 35 88 155
Sonia Fojcik Biuro serwisu, opiekun klienta Audi serwis.audi@noma2.com.pl +48 32 35 88 152
Piotr Niepsuj Doradca serwisowy p.niepsuj@noma2.com.pl +48 32 35 88 244  +48 723 231 125

Części i akcesoria

Jacek Haratyk Kierownik działu części sklep.audi@noma2.com.pl +48 32 35 88 220
Rafał Kołdej Części zamienne i akcesoria, obsługa klienta Nora sklep.audi@noma2.com.pl +48 32 35 88 220

Finanse i ubezpieczenia

Joanna Płoska Kredyty, leasingi, ubezpieczenia j.ploska@noma2.com.pl +48 32 35 88 273  +48 605 032 715
Kamilla Kopczak Kredyty, leasingi, ubezpieczenia k.kopczak@noma2.com.pl +48 32 35 88 170  +48 609 728 052

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon