Audi Dąbrowa Górnicza? Warto odwiedzić salon i serwis Noma2...

Tę stronę oceniły już 2 osoby.
Średnia ocen to 5.00 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Audi w Dąbrowie Górniczej? Zapraszamy do Noma2. Z Dąbrowy Górniczej to tylko 24 km, czyli ok. 25 min jazdy.

Szybki dojazd drogami krajowymi (DK94, DK86 i DK81), modele Audi A1, A3, A4, A5, A6, Q5 i Q7 dostępne od ręki i profesjonalny serwis ASO Audi, to argumenty dzięki którym dąbrowianie bardzo często nas odwiedzają. W Dąbrowie Górniczej można spotkać wiele modeli Audi, które są serwisowane przez naszą stację dealerską.

Mechanicy z ASO Audi przechodzą szereg szkoleń, dzięki którym są na bieżąco z tym co dzieje się w motoryzacji - tym bardziej, że nowe auta to coraz więcej elektroniki i najnowocześniejsze technologie. W naszym salonie dostajesz jakość za uczciwą cenę i odpowiedzialną naprawę - raz nas odwiedzisz to nie będziesz już szukał nigdzie indziej.


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej

Dezynfekcja klimatyzacji
Kontrola gazu w klimatyzacji
Rabat 20% dla Audi 6+
Pomiar geometrii podwozia
Wyprzedaż kół zimowych
Przechowywanie opon kół
Kontrola auta przed zimą

Kontakt

Salon Audi - Noma 2

ul. Kościuszki 328
40-690 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 265
fax. +48 32 35 88 300
audi@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 17:00

Maciej Gendera Kierownik działu handlowego m.gendera@noma2.com.pl +48 32 35 88 267  +48 661 350 317

Sprzedaż samochodów osobowych

Mariusz Tomecki Sprzedaż samochodów nowych m.tomecki@noma2.com.pl +48 661 350 314  +48 32 35 88 205

Sprzedaż samochodów używanych

Adam Dyczkowski Sprzedaż samochodów używanych a.dyczkowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 262  +48 661 350 327

Serwis

Roman Kieruzel Kierownik serwisu r.kieruzel@noma2.com.pl +48 32 35 88 143
Arkadiusz Kęska Doradca serwisowy a.keska@noma2.com.pl +48 32 35 88 243  +48 609 959 577
Jacek Dzierka Doradca serwisowy j.dzierka@noma2.com.pl +48 32 35 88 155
Sonia Fojcik Biuro serwisu, opiekun klienta Audi serwis.audi@noma2.com.pl +48 32 35 88 152
Piotr Niepsuj Doradca serwisowy p.niepsuj@noma2.com.pl +48 32 35 88 244  +48 723 231 125

Części i akcesoria

Jacek Haratyk Kierownik działu części sklep.audi@noma2.com.pl +48 32 35 88 220
Rafał Kołdej Części zamienne i akcesoria, obsługa klienta Nora sklep.audi@noma2.com.pl +48 32 35 88 220

Finanse i ubezpieczenia

Joanna Płoska Kredyty, leasingi, ubezpieczenia j.ploska@noma2.com.pl +48 32 35 88 273  +48 605 032 715
Kamilla Kopczak Kredyty, leasingi, ubezpieczenia k.kopczak@noma2.com.pl +48 32 35 88 170  +48 609 728 052

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon