Salon Audi Śląsk

Nasz autoryzowany salon Audi położony jest w Katowicach – samym sercu górnośląskiej aglomeracji. Dogodna lokalizacja i wygodny dojazd sprawiają, że z naszych usług chętnie korzystają również klienci z miast ościennych, m.in. Chorzowa, Gliwic, Rudy Śląskiej, Sosnowca czy Tychów.

W naszym salonie zakupisz idealnie dopasowane do swoich potrzeb samochody osobowe – niewielkie, miejskie Audi A1, popularne Audi A3 i A4 w wersji sedan lub kombi, sportowe Audi A5, Audi A6 klasy premium czy SUVy typu crossover, takie jak Audi Q2, Q3 i Q5. Większość oferowanych przez nas modeli dostępna jest od ręki, możesz więc przetestować wybrany pojazd podczas jazdy próbnej. Przy wyborze samochodu możesz liczyć na naszą profesjonalną obsługę i indywidualne podejście do swoich potrzeb.

Serwis Audi Śląsk

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą samochodów nowych i używanych, ale także świadczymy profesjonalne usługi serwisowe. Oferujemy pełen zakres napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, zapewniamy także obsługę powypadkową i przeglądy okresowe. W naszym ASO gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Wszelkie naprawy wykonywane są z wykorzystaniem najlepszego sprzętu przez naszych doświadczonych, stale podnoszących swoje kwalifikacje mechaników.

Samochody używane z salonu Audi Śląsk

Nasz salon prowadzi ponadto sprzedaż aut używanych – zarówno Audi, jak i innych, popularnych na polskich drogach marek, takich jak m.in. Skoda, Volkswagen czy BMW. Dbamy o wysoką jakość oferowanych używanych samochodów – sprzedawane przez nas auta wyróżniają się bogatym wyposażeniem i dobrym stanem technicznym. Wszystkie oferowane pojazdy są dokładnie sprawdzane w naszym serwisie, nie musisz więc obawiać się żadnych ukrytych usterek. Ponadto, kupując samochód używany w naszym salonie, swój dotychczasowy pojazd możesz zostawić nam w rozliczeniu.