Absolutna nowość na rynku – Audi Q7 e-tron 3.0 TDI Quattro

Pierwszą na świecie hybrydę typu plug-in z silnikiem wysokoprężnym V6 TDI i napędem quattro można już zamawiać w Polsce.

Audi-Q7-E-Tron-przod.jpg

Samochód, który elektryzuje

Zgodnie z Nowym Europejskim Cyklem Jazdy (NEDC), nowa maszyna czterech pierścieni w trybie jazdy elektrycznej ma zasięg nawet do 58 kilometrów - bez emisji jakichkolwiek zanieczyszczeń do atmosfery. Nie ujmuje to mocy hybrydowego SUV-a. Nowy członek rodziny Q7 - Audi e-tron 3.0 TDI quattro rozpędza się do 100 km/h w 6,2 sekundy. W cyklu NEDC zużywa zaledwie 1,8 litra oleju napędowego. Ładowanie litowo-jonowego akumulatora o pojemności 17,3 kWh odbywa się za pomocą konwencjonalnego gniazdka elektrycznego.

Audi-Q7-E-Tron-przod-2.jpg

Solidna sylwetka

Sylwetka nowego Audi Q7 e-tron quattro łączy perfekcyjną elegancję i doskonałą precyzję wykonania, uwydatniającą solidność pojazdu. Najbardziej charakterystyczne elementy Audi Q7 e-tron quattro to: osłona chłodnicy Singleframe, wloty powietrza, 19-calowe koła i tylny dyfuzor. Model waży 2445 kg z czego 375 kg to specjalistyczne wyposażenie e-tron. Długość samochodu to 5,05 m.

Audi-Q7-E-Tron-bok.jpg

Wyposażenie "na bogato"

Elegancki SUV dysponuje wyposażeniem z najwyższej półki. Audi Q7 e-tron 3.0 TDI quattro posiada m.in. ładowarkę e-tron z wtyczkami dopasowanymi do gniazdek w gospodarstwach domowych i przemysłowych wraz ze specjalnym wyświetlaczem graficznym. Nowoczesna, dwufazowa technika ładowania zapewnia pełne naładowanie w 2,5 godziny. Dodatkowo na wyposażeniu modelu znajdują się reflektory LED, nawigacja MMI Navigation Plus z polem dotykowym MMI all-in-touch i Audi virtual cockpit. Nowością w Q7 e-tron jest system Audi connect e-tron, dzięki któremu można z łatwością sterować procesem ładowania, klimatyzacją, sprawdzić stan akumulatora czy uzyskać informacje o wcześniejszych podróżach - wszystko to z poziomu smartfona.

Audi-Q7-E-Tron-wnetrze.jpg

Poznaj możliwości Audi Q7 w salonie Noma2 w Katowicach.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›