Audi A4 Avant – najlepsze auto flotowe

W prestiżowym konkursie Fleet Awards Polska, w kategorii MŚP Biznes Audi A4 Avant nie miał sobie równych. Model wyróżniono jako najlepszy samochód dla przedsiębiorców premium.

Audi-A4-Avant.jpg

Najlepszy dla firm

Fleet Award Polska od 10 lat wskazuje najlepsze samochody, produkty i usługi flotowe na polskim rynku. Plebiscyt składa się z głosowania internetowego oraz Wielkiego Testu Flotowego. Audi A4  Avant to samochód łączący estetykę i najnowsze rozwiązania techniczne. Nagroda w plebiscycie Fleet Award Polska to doskonały dowód na to, że model ten definiuje standardy w swoim segmencie. Są to m.in. Audi virtual cockpit, reflektory diodowe Audi Matrix LED, Audi smartphone interface z głosowym wybieraniem oraz Audi phone box umożliwiający bezprzewodowe ładowanie telefonu komórkowego. Istotnymi cechami Audi A4 Avant dla przedsiębiorców są asystenci wydajności, wspierający jazdę czy adaptive cruise control i asystent jazdy w korkach. To wszystko sprawia, że model nie ma sobie równych w swoim segmencie.

„Klienci biznesowi coraz chętniej poszukują do swojej firmy aut z segmentu premium. Doceniają nie tylko komfort podróży i nowoczesne rozwiązania techniczne zapewniające wzrost bezpieczeństwa i przyjemność z jazdy, ale także wyjątkową stylistykę samochodów marki Audi. Wszystkie te cechy skupia w sobie nagrodzone Audi A4 Avant, kwintesencja użytkowej funkcjonalności i stylistyki” – podsumował Michał Wróblewski, kierownik sprzedaży flotowej Audi.

Audi-A4-Avant-bok.jpg

Zapraszamy do Salonów Noma w Katowicach na jazdę próbną nowym Audi A4 Avant.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›