Audi S8 plus - najwyższa klasa w sportowym wydaniu

Audi S8 plus dobrze czuje się w pewnych rękach. Nic dziwnego, skoro zaprojektowano je z mocą 605 KM i legendarnym napędem na cztery koła quattro. Audi S8 plus zachwyca przyczepnością i maksymalną wydajnością na każdej drodze.

audi-s8-plus-luksusowy-sedan.jpg

Sportowe osiągi

Maksymalny moment obrotowy limuzyny to 700 Nm, a w trybie overboost może sięgać nawet 750 Nm. 3,8 sekundy – tyle turbodoładowany silnik TFSI® potrzebuje, by rozpędzić się od 0 do 100 km/h. Ceramiczne hamulce wzmocnione włóknem szklanym z antracytowymi zaciskami i symbolem Audi ceramic, pozwolą utrzymać w ryzach maszynę ze zmodyfikowanym przez quattro GmbH sportowym układem wydechowym. Jest on sprawcą unikalnego, sportowego brzmienia silnika.

Audi-S8plus-stylistyka.jpg

Najwyższa klasa wykonania

W stylistyce Audi S8 plus zadbano o każdy detal. Klapy w bocznych wlotach powietrza oraz z przodu pojazdu wykonano z karbonu. Materiał ten może zostać, na życzenie klienta, wykorzystany również w spojlerze i obudowie lusterek. Z przodu i z tyłu samochodu widnieją emblematy S8. Audi stworzyło dedykowany modelowi S8 plus srebrny odcień lakieru Florett z efektem matowym. Czarne, skórzane wnętrze Valcona wraz z uzupełniającymi, kontrastowymi szwami Arras Red sprawiają, że ciężko się oprzeć sportowemu urokowi S8 plus.

Audi-S8-plus-wnetrze-2.jpg

Inteligentne technologie

Idealne oświetlenie drogi zapewniają reflektory Matrix LED. Bazując na doświadczeniu w inteligentnych technologiach, Audi wyposażyło S8 plus w intuicyjny kokpit oraz nawigację MMI® z systemem Audi connect® połączoną z obrazem satelitarnym 3D, dzięki Google Earth. Bezprzewodowy dostęp do Internetu jest możliwy nawet dla ośmiu urządzeń. O bezpieczną odległość od pozostałych uczestników ruchu drogowego dba adaptacyjny układ hamowania i przyspieszania Audi. Bezpośrednio na przedniej szybie wyświetla się odczyt prędkości, nawigacji oraz systemów wspomagania kierowcy. Podczas parkowania, można uruchomić podgląd widoku samochodu z lotu ptaka.

Audi-S8-plus-wnetrze.jpg

Zapytaj o Audi S8 w Salonie Noma w Katowicach


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›