Audi SQ2 – sportowy hit!

Nowy model w gamie niemieckiego producenta łączy zalety nowoczesnego, kompaktowego SUV z właściwościami samochodu sportowego. Audi SQ2 gwarantuje prawdziwą przyjemność z jazdy. Pod jego maską znajduje się 300 KM, a 100 km/h osiąga w czasie 4,8 sekundy.

audi_sq2.jpg

Sport w każdym calu

Audi SQ2 wyróżnia się dynamiczną stylistyką, charakterystyczną dla aut sportowych. Znakiem rozpoznawczym modelu jest utrzymana w czarnym macie osłona chłodnicy z ośmioma kolumnami wpisanymi w ośmiokątną kratkę Singleframe. Z boku łatwo zauważyć wysoką linie okien oraz boki auta schowane w obszarze drzwi. Wzrok przyciągają także poddane liftingowi zderzaki przednie i tylne oraz reflektory LED. Audi zadbało także o ciekawe akcenty m.in. lakierowane obudowy lusterek, czy mocno wyprofilowane listwy boczne. Niemiecki producent oddał także do wyboru kierowcom kilka pakietów stylistycznych.

audi_sq2_side.jpg

Nowoczesne wnętrze

Wnętrze Audi SQ2 spełnia wszystkie warunki, które stawia się sportowemu pojazdowi. W standardowych, sportowych fotelach z emblematem S i akcentem kolorystycznym oraz trzymając w rękach wielofunkcyjną, sportową kierownicę kierowca czuje się pewnie w każdej sytuacji: podczas przyśpieszania, na zakrętach oraz w trakcie hamowania. Standardowym wyposażeniem są także tryby jazdy (auto, comfort, dynamic, efficiency oraz individual). Wybór jednego z nich zmienia m.in. sposób pracy skrzyni biegów i układu kierowniczego. Jedną z opcji jest także wybór innowacyjnego wirtualnego kokpitu zamiast tradycyjnych wskaźników.

audi_sq2_interior.jpg

Prawdziwa moc

Audi Q2 było dostępne w najmocniejszej wersji z silnikiem 2.0 TFSI o mocy 190 KM. Usportowiony model także posiada jednostkę benzynową 2.0 TFSI, ale o mocy 300 KM i maksymalnym momencie obrotowym 400 Nm. Niewielkie przeciążenie silnika powoduje przejście z wtrysku bezpośredniego na pośredni, co ma powodować obniżenie emisji cząstek stałych.

audi_sq2_front.jpg

Aktualna oferta marki Audi czeka na Państwa w Salonach Noma w Katowicach. Zapraszamy!


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›