Avant-garda Audi – nowe A6 Avant

Nowa odsłona Audi A6 Avant to udane połączenie dynamicznej stylistyki z gamą rozwiązań, które przydadzą się podczas codziennego użytkowania.

Audi-a6-avant-przód.jpg

Stylistyka zewnętrzna

Audi A6 Avant wyróżniają ostre linie nadwozia, duże powierzchnie i wyraźnie wyróżniające się, nisko poprowadzone okna w tyle samochodu. Taka forma doskonale oddaje ducha nowego języka stylistycznego marki. A6 Avant to elegancki i sportowy pojazd o wyrafinowanym charakterze. Przód samochodu jest długi, a linia dachu opada delikatnie ku tyłowi. Front pojazdu został zdominowany przez szeroką i nisko osadzoną osłonę chłodnicy Singleframe. Tylne światłą połączono ozdobną listwą. Klient może wybrać nie tylko kolor lakieru, ale także sportową linię wyposażenia oraz pakiet dodatków S Line.

Audi-a6-avant-bok2.jpg

Przestrzeń jakiej jeszcze nie było

Nowe kombi Audi to nie tylko z zewnątrz samochód dla wybrednych. Pod względem ilości miejsca dla kierowcy i pozostałych pasażerów, nowy model bije o głowę całą konkurencję. Ma 4,94 m długości, 189 m szerokości i 1,47 m wysokości. Pojemność bagażnika sięga od 555 litrów w wersji podstawowej. Przy złożonych oparciach tylnej kanapy pojemność wzrasta do 1680 litrów.

Audi-a6-avan-tyl.jpg

Bezpieczna 

Jak zawsze A6 Avant jest wyposażony w zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Oprócz oświetlenia w technologii LED w standardzie pojazd posiada także systemy wsparcia kierowcy. Zostały stworzone z myślą o dojeżdżających codziennie do pracy kierowcach. Obok standardowego systemu hamowania awaryjnego Audi pre sense front, Audi A6 Avant posiada także wspomaganie kontroli nad pojazdem w sytuacji, gdy musi się poruszać się w warunkach nieustannego ruszania i zatrzymywania się, jak to bywa w korkach. Posiada także funkcję przewidywania ograniczeń prędkości, zakrętów czy rond na podstawie danych pozyskanych z nawigacji.

Audi-a6-wnetrze.jpg

Mocne i wydajne

W standardzie A6 Avant posiada także system mild hybrid, który znacznie zwiększa komfort prowadzenia. Wpływa na redukcję zużycia paliwa i na wydajność. Sercem systemu MHEV jest 48-woltowy alternator, który pozwala zaoszczędzić do 12 kW. Przy prędkościach od 55 do 160 km/h może swobodnie „żeglować” z wyłączonym silnikiem. System można uruchomić już przy prędkości 22 km/h.

Audi-a6-avant-bok.jpg

Zapraszamy do Salonów Noma w Katowicach do obejrzenia aktualnej oferty Audi A6. 

 


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›