II generacja Audi A5 i Audi S5 Sportback

Po 7 latach od narodzin modelu A5 Sportback, Audi zaprezentowało 5-drzwiowe Coupé w nowej odsłonie - eleganckiej, rodzinnej, funkcjonalnej i jeszcze bardziej komfortowej.

Audi-A5-Sportback-bok.jpg

Równowaga proporcji

Nowe Audi A5 Coupé to atletyczny i sportowy samochód o doskonałych proporcjach. Wydłużona sylwetka, krótkie zwisy z przodu i z tyłu oraz szeroki rozstaw osi czynią jego sylwetkę jeszcze bardziej drapieżną. Trójwymiarowa linia ramion w formie fali podkreśla elegancję i nowoczesność modelu. Z kolei nowe S5 łączy w sobie dynamiczne rysy i ekskluzywny charakter.

Audi-S5-Sportback-bok.jpg

Silniki

Nowe Audi A5 Coupé oferuje o 17% lepsze osiągi niż jego poprzednik, redukując jednocześnie zużycie paliwa o 22%. W Polsce model będzie dostępny z silnikami o mocy od 150 KM do 286 KM. Nowe S5 zostało wyposażone w silnik V6 turbo, dzięki któremu maszyna rozpędza się do 100 km/h w zaledwie 4,7 sekundy! Silnik o zawrotnej mocy 354 KM zużywa jedynie 7,3 litra paliwa na 100 km.

Audi-A5-Sportback-tyl.jpg

Większe bezpieczeństwo podróżujących

Nowa generacja Audi A5 i S5 Coupé oferuje nie tylko wydajność i komfort, ale również zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Aktywny asystent Audi active lane assist dba o utrzymanie samochodu na obranym pasie ruchu. Audi pre sense front pilnuje przed wjechaniem w pojazd znajdujący się przed nami, a system ACC utrzymuje odpowiednią odległość. Dodatkowo pojazd posiada asystenta parkowania, asystenta ruchu poprzecznego, asystenta manewru omijania i skręcania, jak również system ostrzegania przed wysiadaniem.

Audi-A5-Sportback-wnetrze.jpg

Nowe modele Audi A5 oraz Audi S5 Sportback będą dostępne w sprzedaży na początku 2017 roku. Zapraszamy do salonu Audi w Katowicach.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›