Jak Audi zamierza wyprzedzić rynkowych konkurentów?

Audi zorganizowało pierwszy w historii Audi Summit w Barcelonie, gdzie przedstawiło całą gamę innowacji. Szereg nowatorskich systemów marki o nazwie Audi AI opisują trzy hasła: autonomia, inteligencja, innowacja.

 

audi-summit.jpg

Audi AI

Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia marki na polu autonomicznych samochodów koncepcyjnych, Audi stworzyło systemy AI, które potrafią się uczyć i myśleć oraz są proaktywne i zindywidualizowane. Dzięki temu, samochody Audi będą w przyszłości poruszać się w inteligentny i empatyczny sposób. Lepiej niż kiedykolwiek dopasują się do osobistych potrzeb kierowcy i pasażerów. Duże ilości danych, zebrane podczas jazdy z różnych systemów wsparcia, w przyszłości będą przetwarzane niemal w czasie rzeczywistym. Pierwszy raz w historii, dzięki AI, samochód będzie miał zdolność prognozowania.

-„Audi AI wspiera kierowcę, myśli wraz z nim, a nawet czasem za niego, zwiększając zakres jego niezależności” – podkreślił Ruper Stadler, prezes zarządu Audi AG, podczas Audi Summit - „W samochodach, które same się prowadzą, pojęcie „premium” oznacza wyjaśnienie w jaki sposób najlepiej i najbardziej efektywnie zarządzam swoim czasem. Dzięki naszym produktom zapewniamy, że jest to możliwe, bez względu na to, czy chcę się w tym czasie zrelaksować, popracować, czy spędzić te cenne chwile z rodziną czy przyjaciółmi.”

audi-ai.jpg

Inteligentne Audi A8

W nowym Audi A8, po raz pierwszy w historii zamontowano system automatycznej jazdy w korkach Audi AI. Umożliwia on zautomatyzowaną jazdę w określonych sytuacjach. Dzięki AI, samochody przyszłości Audi mają mieć zdolność wczuwania się przeżycia w pasażerów, sięgając o wiele dalej poza swoje pierwotne zadania. W ten sposób Audi AI otwiera nowy rozdział w motoryzacji, zapewniając zupełnie nowe doznania klasy premium.

audi-a8-wnetrze.jpg

Przetestuj zaawansowane technologie w modelach Audi 2017. Odwiedź Salony Noma w Katowicach. 

 


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›