Nowe Audi A8 - limuzyna z charakterem

Audi na nowo definiuje pojęcie samochodów luksusowych, prezentując światu swoją flagową limuzynę.

Audi-A8-przod.jpg
 
Kolejny postęp

Audi A8 utożsamia przewagę i przyszłość czterech pierścieni na rynku motoryzacyjnym. To połączenie elegancji ze sportową zwinnością, nawiązujące do legendarnego Ur-quattro. Przestrzenna rama wielomateriałowa Audi A8 jest najlżejszą w swojej klasie. To samochód, który wykaże się niesamowitą dynamiką i komfortem w każdej sytuacji na drodze, dzięki nowemu, aktywnemu zawieszeniu Audi AI. Kolejny postęp jest widoczny w ładowaniu indukcyjnym. Opcjonalna płyta ładująca natychmiast zapełnia akumulator energią bez żadnych kabli i dodatkowych zabiegów.

Audi-A8-bok.jpg

Inteligentny samochód

Limuzyny Audi są wyposażone w najnowszej generacji systemy wspomagania kierowcy. W modelu A8, inteligentna sieć czujników i algorytmów oferuje wsparcie w niemal każdej sytuacji drogowej. W efekcie, podróż staje się jeszcze wygodniejsza i bardziej bezpieczna. W czasie jazdy pracuje nawet 41 systemów wsparcia, które rozpoznają i oceniają sytuację na drodze. Takie wyposażenie to duży krok w stronę autonomicznej jazdy.

Audi-A8-wnetrze.jpg

Relaks podczas podróży

Wnętrze samochodu dba nie tylko o bezpieczeństwo pasażerów, lecz także o ich relaks. Bogate wyposażenie sprosta nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Fotele posiadają szerokie możliwości regulacji, funkcję masażu oraz podnóżek, który przekłada się na wyjątkowy wypoczynek podczas jazdy. Zadbano również o rozrywkę dla pasażerów siedzących z tyłu poprzez montaż tabletów Audi na tylnych ścianach przednich foteli. Audi A8 oferuje aż 400 możliwości personalizacji, aby stworzyć samochód idealnie dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Audi-A8-wnetrze-2.jpg

Poznaj pełną gamę nowych limuzyn Audi w salonie Audi Noma2 w Katowicach.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›