Nowe Audi R8 – wymarzony facelifting

Nowa odsłona flagowego modelu sportowego niemieckiej marki dostępna będzie na początku 2019 roku.

audi_R8_front.jpg

Oczekiwana zmiana

Facelifting flagowego modelu sportowego Audi wyczekiwany był przez fanów niemieckiej marki na całym świecie. Audi postanowiło odświeżyć i znacznie wyostrzyć sylwetkę swojego sztandarowego auta. Zmianie uległa krata chłodnicy, która obecnie jest szersza i bardziej płaska. Płaskie szczeliny między maską a grillem przypominają ikonę marki Audi Ur-quattro. Modyfikacje zawieszenia zapewniają jeszcze większą stabilność oraz zwiększają radość z jazdy. Całość umieszczona została na 19-calowych kołach, jednak jako opcję wybrać można ultralekkie, 20-calowe, w pełni frezowane koła o dynamicznym kształcie pięciu V. Pod maską nowego Audi R8 znajduje się wolnossące V10 – niemiecki producent nie zrezygnował z niego na rzecz mniejszego turbo V6.

audi_R8_interior.jpg

Kierowca na pierwszym miejscu

Nowy wygląd Audi R8 obejmuje także innowacyjne wnętrze, które w 100% skoncentrowane jest na kierowcy. Siadając na miejscu kierowcy odświeżonego modelu Audi można wszystkie najważniejsze funkcje kontrolować za pomocą przycisków wielofunkcyjnych, znajdujących się na kierownicy. Obsługa auta może się odbywać bez konieczności zdejmowania rąk lub odwracania wzroku od drogi.

audi_R8_spyder.jpg

Pokaż swój styl

Nowy Audi R8 posiada trzy pakiety zewnętrzne, w których można m.in. dodać przedni splitter lub dyfuzor oraz dwa nowe kolory lakieru. Audi zaproponowało także nowe zestawy kolorystyczne wnętrza kabiny.

Zapraszamy do zapoznania się z  aktualną ofertą samochodów Audi w Salonach Noma w Katowicach.


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›