Rewolucyjna hybryda - Audi A3 Sportback e-tron

Audi A3 Sportback e-tron to perfekcyjnie zestrojone 2 źródła mocy - silnik elektryczny i TFSI, gwarantujące moc 150kW (204 KM) i doskonałe przyspieszenie – 7,6s do 100km/h.

audietron_1.jpg

Fenomenalny zasięg

Audi A3 Sportback e-tron jest pierwszym samochodem kompaktowym klasy Premium, który wyposażono seryjnie w napęd hybrydowy plug-in, łącząc technologię TFSI i silnik elektryczny. Pozwala to na jazdę w trybie elektrycznym - bez ograniczania celu. Zasięg całkowity wynosi nawet 960km! Zużycie paliwa utrzymuje się na poziomie 1,5 l/100 km, przy średniej wartości emisji CO₂ 37 g/km. Gwarancja producenta na działanie silnika wynosi 8 lat lub 160 000km.

silnik_e-tron.png

Wnętrze klasy Premium

Wnętrze Audi A3 Sportback e-tron wykonano z najlepszej jakości materiałów. Jest nie tylko ergonomiczne i komfortowe, ale także nowoczesne i pełne stylowych detali. Napis „e-tron” znalazł się listwach progowych i na gałce dźwigni skrzyni biegów. Zintegrowany wskaźnik mocy pozwala odczytywać kierowcy aktualne, kluczowe parametry napędu elektrycznego.

audietron2.jpg

Stylistyka

Intrygująca sylwetka Audi A3 Sportback e-tron to zasługa designerskiej osłony chłodnicy, zderzaków z aluminiowymi listewkami na wlotach powietrza oraz metalowych obręczy, charakterystycznych dla e-tron. Tył oraz różne dodatki stylistyczne (progi boczne, logo) zdradzają przynależność samochodu do grona pojazdów elektrycznych.

audietron_3.jpg

Audi A3 Sportback e-tron jest już dostępne u Autoryzowanych Dealerów Audi. Po szczegółową ofertę, zapraszamy do naszego salonu Audi w Katowicach.  

 


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›