Supersamochód Audi A8

Audi przygotowuje się do premiery najnowszego A8. Co łączy supersamochód ze Spider-Manem?

Audi-A8-Spiderman.jpg

/fot.auto.dziennik.pl/

Kamuflaż

Zarówno superbohater, jak i luksusowy model Audi, wystąpili zakamuflowani na premierze filmu „Spider-Man: Homecoming”. Nowe A8 jeszcze przede swoją oficjalną światową premierą pojawi się na srebrnym ekranie w nowej części filmu o superbohaterze.

Premiera

Zarówno film, jak i nowe A8 będą miały swoją premierę latem br. Fani Spider-Mana będą mogli podziwiać pojazd już od 7 lipca (14 lipca w Polsce) na srebrnym ekranie. Na żywo model zadebiutuje 11 lipca na Audi Summit w Barcelonie.

Supermożliwości

W filmie będzie można zobaczyć autentyczne możliwości nowego A8. To właśnie w jednej ze scen, prowadzący Audi A8 L Happy, zdejmuje ręce z kierownicy, a samochód sam zaczyna skręcać. Samochód przejmuje prowadzenie, gdy włączony jest system Audi AI Staupilot (pilot jazdy w korkach). Filmowe ujęcia ukazują stylistykę nowego modelu Audi w całej okazałości. Oprócz A8 będziemy mogli również podziwiać dwa inne modele Audi. Bohater filmu, Tony Stark, niezmiennie prowadzi Audi R8 V10, a sam Spider-Man zasiądzie za kierownicą Audi TTS Roadster.

 Spiderman-Audia8-plakat.jpg

Zapraszamy do Salonów Noma w Katowicach na spotkanie z luksusowymi limuzynami Audi


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›