Ulepszona generacja Audi A4 Avant

Nowe Audi A4 Avant zachwyca nie tylko nowym, udoskonalonym wyglądem. To przede wszystkim innowacyjne rozwiązania techniczne sprawiają, że A4 Avant ma jeszcze więcej do zaoferowania.

Audi_A4_Avant_karoseria.jpg

Mniej paliwa, więcej mocy

Poprzednia wersja A4 Avant zużywała 21% więcej paliwa, generując o 25% mniej mocy. Nowa wersja modelu potrzebuje tylko 6 sekund, by rozpędzić się do 100 km/h. Spalanie w trybie mieszanym wynosi zaledwie 5,7-3,7 l/100km.

Audi_A4_Avant_Nowy_Wyglad.jpg

Maksymalne bezpieczeństwo jazdy

Wyposażenie w lampy Audi Matrix LED, to gwarancja bezpieczeństwa w czasie jazdy nocą. 3 grupy reflektorów, złożonych z maleńkich diod, posiadające 64 stopnie regulacji, pozwalają idealnie dostosować promień światła do potrzeb kierowcy. W luksusowym wnętrzu, kierowca i pasażerowie mogą cieszyć się niezrównanym komfortem i ciszą – w każdych warunkach.

Audi_A4_Avant_Wnetrze.jpg

Technologia zwiększająca wygodę

Wszystkie, najważniejsze informacje (parametry jazdy, trasa) są wyświetlane w czytelny, innowacyjny sposób na wirtualnym kokpicie Audi z wysokiej rozdzielczości ekranem LCD o przekątnej 12,3 cala. Interfejs Audi łączy się ze smartfonami, wyświetlając wybrane aplikacje na odrębnym menu MMI. Przejrzysta struktura systemu MMI została zaprojektowana na wzór systemów smartfonów, aby ułatwić obsługę. Marka Bang & Olufsen zadbała o najwyższą jakość dźwięku w rewolucyjnym systemie 3D. Audi A4 Avant to pierwszy samochód wyposażony w tej klasy, 755-watowy system z 16-kanałowym wzmacniaczem i 19 głośnikami.

Audi_A4_Avant_komputer_pokladowy.jpg

Poznaj pełną rodzinę Audi A4 w Salonie Audi w Katowicach. Zapraszamy na jazdę próbną!powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›