Wyprzedaż Audi rocznika 2017

Bestsellery roku 2017 teraz w niższych cenach. Zobacz dostępne egzemplarze w wyprzedaży Audi w Salonach Noma w Katowicach.

wyprzedaz-audi.JPG

Audi A3 to kompaktowy samochód, idealny do jazdy po mieście. Dostępny jest w wersji Audi A3 hatchback i Audi A3 sedan. Trzecia generacja popularnego modelu oferuje wiele pionierskich rozwiązań technicznych. Audi A3  znajdziesz w wyprzedaży Audi rocznika 2017.

Audi-A3-wyprzedaż.JPG

Audi A4 to prestiżowa limuzyna. Czwarta generacja słynnego modelu w wyprzedaży rocznika 2017 Audi jest dostępna również w wersji Avant. Model dostępny jest w wersji benzynowej z silnikiem TFSI oraz w dieslu TDI. Zobacz dostępne modele w wyprzedaży Audi.

audi-A4-wyprzedaż.JPG

Audi Q2 to miejski samochód kompaktowy z nadwoziem crossovera. Jest najmniejszym z rodziny SUV-ów Audi. Wewnątrz może nawet przypominać Audi A3. Ten model został wyposażony w najnowsze systemy i technologie. Dostępny jest w wyprzedaży Audi.

audi-q2-wyprzedaż.JPG

Audi Q5 jest samochodem sportowo-użytkowym. To już druga generacja tego modelu. W porównaniu do pierwszej odsłony modelu, sylwetka została zachowana, ale zmienił się język stylistyczny. Wnętrze zostało zaprojektowane na podobieństwo znanego Audi A4. Model w obniżonej cenie znajdzie w wyprzedaży Audi rocznika 2018.

Audo-q5-wyprzedaz.JPG

Audi Q7 to ekskluzywny model sportowo-użytkowy produkowany od 2005 roku. Druga generacja pojawiła się dopiero w 2015 roku. Wykorzystane materiały są o wiele lżejsze. Zastosowano bardzo wytrzymałą stal i aluminium. Audi Q7 jest dostępne z silnikiem o mocy od 218-435 KM. Sprawdź dostępne egzemplarze w wyprzedaży Audi.

Audi-q7-wyprzedaz.JPG

Szczegóły wyprzedaży są dostępne u naszych specjalistów w Salonie Noma w Katowicach. Zapraszamy!


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›