Zmiana jest blisko – nowe Audi A4

Nowe Audi A4 to imponująca limuzyna, która mistrzowsko łączy innowacyjne technologie z wysublimowaną estetyką Audi. Flagowy model Audi wzbogacony został m.in. o wirtualny kokpit.

nowe-audi-a4-1.jpg

Jeszcze więcej mocy

Nowe Audi A4 dostępne jest z 1 z 6 silników do wyboru, które zapewniają maksimum mocy przy mniejszym zużyciu paliwa. 25% mocy więcej Audi osiągnie teraz, zużywając 21% mniej paliwa. By rozpędzić się do setki, wystarczy 5,6 sekundy (model Limousine).

nowe-audi-a4-2.jpg

Perfekcyjne rozświetlenie drogi

Lampy Audi Matrix LED są wydajne i designerskie. System mini diod emituje silne światło w 3 grupach reflektorów, w 64 konfiguracjach, zapewniając idealne dopasowanie oświetlenia do panujących warunków.

nowe-audi-a4-4.jpg

Nowość - wirtualny kokpit Audi

Nowe A4 może zostać wyposażone w wirtualny kokpit z 12,3-calowym ekranem LCD, który daje obraz o wysokiej rozdzielczości. Wskaźniki wyświetlane są czytelnie i efektownie, a o ostatecznym wyglądzie e-kokpitu decyduje kierowca.

nowe-audi-a4-deska.jpg

Ożywione wnętrze z systemem dźwięku 3D Bang & Olufsen

System 3D Bang & Olufsen to dźwięk z unikatowym efektem przestrzeni – niczym w sali koncertowej. W nowym Audi A4 znajdziecie 4 dodatkowe głośniki (łącznie jest ich aż 19).

nowe-audi-a4-wnetrze.jpg

Nowe Audi A4 dostępne jest w wersji Limousine i Avant. Zapraszamy na pełną emocji jazdę próbną do salonu Audi w Katowicach!


powrót


Pozostałe aktualności


więcej ›