O firmie

Od 1991 roku Autoryzowana Stacja Dealerska Audi NOMA 2 sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży i serwisie samochodów marki Audi. Spełniamy restrykcyjne normy jakości obsługi, obowiązujące w salonach Audi na całym świecie.

Salon

Historia

23 sierpnia 1991 r. firma NOMA Ltd podpisała umowę dealerską z Generalnym Importerem VW i Audi – Kulczyk Tradex z Poznania. Aby realizować założone cele, w listopadzie powstała w Katowicach firma NOMA 2 Sp. z o.o., zajmująca się sprzedażą samochodów marki Volkswagen i Audi. 2 stycznia 1992 r. rozpoczęliśmy pełną działalność dealerską w Tychach, obejmującą sprzedaż samochodów Audi, ich serwis oraz dystrybucję części zamiennych. W 1996 r. otworzyliśmy nowy salon w Tychach, który działał do 2000 r. Pod koniec 1998 r. powstał salon i serwis w Katowicach, będący efektem bezustannego rozwoju firmy i zaawansowanych możliwości technologicznych. Wkrótce, w strategicznej lokalizacji przy ul. Kościuszki 328 w Katowicach, otworzyliśmy kolejny salon, dostosowując standardy sprzedaży i serwisu do restrykcyjnych wymogów marki Audi.

Misja

Misją naszej firmy jest dbałość o najwyższe standardy obsługi w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów marki Audi. Cel ten realizujemy, dzięki ścisłej współpracy z producentem, profesjonalizmowi zespołu oraz doskonałemu wyposażeniu stacji serwisowej. Potwierdzeniem jakości naszych usług jest wciąż rosnąca liczba zarówno nowych, jak i stałych Klientów, którzy wracają do nas od lat. Serwisowane przez nas samochody można spotkać na drogach wielu śląskich miast, m.in. Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Gliwice, Sosnowiec i Tychy - wszystkie są w naszym zasięgu.

Salon

W Autoryzowanej Stacji Dealerskiej Audi NOMA 2 sp. z o.o. w Katowicach, prezentujemy najnowsze modele luksusowej marki Audi. Do dyspozycji Klientów, oddajemy 8 samochodów testowych. Wykwalifikowana grupa sprzedawców służy fachową pomocą na etapie wyboru, zakupu i serwisowania pojazdu. Nasi pracownicy regularnie biorą udział w szkoleniach z zakresu oferty Audi.

Salon Audi - wnętrze

Serwis

W nowoczesnym serwisie NOMA 2, na Klientów czekają serwisanci z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Ich wiedza i umiejętności, dotyczące napraw samochodów Audi, są bezustannie rozwijane na szkoleniach. Stacja serwisowa oferuje kompleksowe naprawy gwarancyjne, pogwarancyjne i powypadkowe, okresowe przeglądy oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych Audi. Klienci, korzystający z usług serwisu, otrzymują auta zastępcze. 

Serwis Audi

Pozostałe usługi

Nasi Klienci mogą skorzystać z bogatego wachlarza usług finansowych i ubezpieczeniowych. Dzięki ścisłej współpracy z instytucjami finansowymi, oferujemy kredyty i leasingi na atrakcyjnych, specjalnych warunkach. Zajmujemy się także pełną, bezgotówkową obsługą szkód komunikacyjnych. Skontaktuj się z nami!

NOMA 2 - jeden z największych dealerów VW i Audi w Polsce, zaprasza!

Aktualności

Wszystkie aktualności