O firmie

Historia

23 sierpnia 1991 r. firma NOMA Ltd podpisała umowę dealerską z Generalnym Importerem VW i Audi – Kulczyk Tradex z Poznania. Aby realizować założone cele, w listopadzie powstała w Katowicach firma NOMA 2 Sp. z o.o., zajmująca się sprzedażą samochodów marki Volkswagen i Audi. 2 stycznia 1992 r. rozpoczęliśmy pełną działalność dealerską w Tychach, obejmującą sprzedaż samochodów Audi, ich serwis oraz dystrybucję części zamiennych. W 1996 r. otworzyliśmy nowy salon w Tychach, który działał do 2000 r. Pod koniec 1998 r. powstał salon i serwis w Katowicach, będący efektem bezustannego rozwoju firmy i zaawansowanych możliwości technologicznych. Wkrótce, w strategicznej lokalizacji przy ul. Kościuszki 328 w Katowicach, otworzyliśmy kolejny salon, dostosowując standardy serwisu do restrykcyjnych wymogów marki Audi.

W lutym 2019 roku dokonaliśmy sprzedaży salonu Audi na rzecz innego dealera Audi- firmy Lellek, tym samym kończąc działalność jako autoryzowany dealer. Mając tak ogromne doświadczenie w obsłudze serwisowej Audi, na życzenie wielu naszych dotychczasowych klientów, uruchomiliśmy serwis samochodów Audi w nowej lokalizacji, tj. w Katowicach przy al. Roździeńskiego 188E, gdzie mieści się autoryzowany serwis samochodów VW i VW użytkowe. W tej lokalizacji wykonujemy naprawy niegwarancyjne i blacharsko-lakiernicze samochodów Audi, współpracując z producentem w systemie erWin.

Serwis Audi

System erWin

Jest to elektroniczny system informacji naprawczej i warsztatowej fabryki AUDI AG. System ten został stworzony przez markę z myślą o niezależnych warsztatach, które chcą w pełni profesjonalnie i fachowo wykonywać naprawy oraz przeglądy samochodów marki Audi. Dzięki systemowi nasi mechanicy mają wgląd do wszystkich informacji i aktualnej wiedzy dostępnej z zakresu obsługi pojazdów Audi. Nasz serwis przeprowadza naprawy efektywnie i skutecznie w zgodzie z aktualnymi procedurami, dzięki dostępowi do literatury serwisowej Audi. System erWin jest stale aktualizowany o nowości oraz niezbędne informacje, a ponadto jego zawartość wciąż ulega rozszerzeniu. Nasz niezależny serwis Audi pracuje bezustannie z informacją odpowiadającą aktualnemu stanowi techniki, dzięki czemu jakość naszych usług utrzymywana jest na poziomie oferowanym w autoryzowanych serwisach.

Aktualności

Brak wpisów w wybranej kategorii

Wszystkie aktualności