Opinie

Gdzie chcesz dodać opinię?

Wybierz miejsce, w którym chcesz ocenić salon Audi Noma 2 i zostaw recenzję. Bardzo dziękujemy za każdą szczerą opinię i obiecujemy wciąż podnosić jakość usług.

Prezentujemy kilka najnowszych ocen i opinii zamieszczonych przez naszych klientów.

Dodaj własnę opinię

4.3

Grzegorz Dyjak

Grzegorz Dyjak

2 miesiące temu

Zakupu Audi A6. Super obsługa bardzo ale to bardo miłe i profesjonalne podejście do klijenta. Wszystko krótko zwięźle bez owijania i czarownica. Pan ADAM DYCZKOWSKI super sprzedawca pełen profesjonalizm byłem w kilku salonach i wszędzie było miło ale tutaj Pan Adam pokazał klasę obsługi większość sprzedawców powinno się od niego uczuć. Również kolega z serwisu bardzo miły i rzetelny. Pomimo że jesteśmy z Podkarpacia przy kolejnym zakupie pierwsze kroki będą skierowane do Salonu Audi NOMA 2 ale tylko podwarunkiem że znowu będziemy mieć przyjemność z P. Adamem :-D ;-) Samochód jak narazić ok żadnych niespodzianek oby tak dalej. Obiecanie mam obiecana zniżkę na przegląd i wymianę roz... we wrześniu zobaczymy czy dotrzymuje słowa a jeżeli tak to nawet z Podkarpacia będzie mi się opłacało podjechać. Ps. INFORMACJA DLA WLSCICIELA - Panu Adamowi należy się podwyżka zazdroszczę takiego pracownika dba o Pana biznes jak o swój. Pozdrawiam Grzegorz D.

Wojciech Kraśniewski

Wojciech Kraśniewski

miesiąc temu

Niestety dział handlowy jak na tak duża firmę musi się jeszcze dużo nauczyć. Przy negocjacjach usłyszeć "za tyle to nie opłaca mi się już zajmować tym tematem" bezcenne.

Bogdan Lemejda

Bogdan Lemejda

2 miesiące temu

Profesjonalna obsługa,krótka,rzeczowa i fachowa informacja,rozwiana każda wątpliwośc,oraz odpowiedź na każde pytanie dotyczące oferowanego do sprzedaży samochodu. Duża cierpliwośc i wyrozumiałośc -serdecznie polecam osobe Pana Adama Dyczkowskiego pracowniika salonu Audi Katowice,odpowiadajacego za dział aut uzywanych

Paweł Kania

Paweł Kania

3 miesiące temu

Obsługa bardzo miła. Części jak to do audi do tanich nie należą więc co można więcej powiedzieć. Kogo stać na takie auto to i na jego utrzymanie musi go stać.


Zobacz wszystkie opinie