Opinie

Gdzie chcesz dodać opinię?

Wybierz miejsce, w którym chcesz ocenić salon Audi Noma 2 i zostaw recenzję. Bardzo dziękujemy za każdą szczerą opinię i obiecujemy wciąż podnosić jakość usług.

Prezentujemy kilka najnowszych ocen i opinii zamieszczonych przez naszych klientów.

Dodaj własnę opinię

4.4

Paweł Kania

Paweł Kania

2 tygodnie temu

Obsługa bardzo miła. Części jak to do audi do tanich nie należą więc co można więcej powiedzieć. Kogo stać na takie auto to i na jego utrzymanie musi go stać.

Mateusz Tyrała

Mateusz Tyrała

miesiąc temu

Bardzo słaba obsługa, szczególnie w dziale handlowym, nie wysyłają ofert na które się umawiali, ceny absolutnie nie konkurencyjne z okoliczną konkurencją. W serwisie nieco lepiej, ale i tu pojawiają się problemy

piteks pl

piteks pl

2 miesiące temu

Doskonała i kompetentna obsługa. Jeśli kupować audi, to tylko tu. Polecam Pana Piotra Figołuszkę. Najlepszy sprzedawca jakiego w życiu poznałem.

Jakub Morawski

Jakub Morawski

miesiąc temu

Jakość obsługi na przeciętnym poziomie, choć i tak lepsza niż w innych salonach w regionie.

Piotr Rzytki

Piotr Rzytki

7 miesięcy temu

Obsługa miła. Niestety serwis trudno umówić w terminie dogodnym dla klienta. Do poprawy pozostaje także telekomunikacja z salonem. Bardzo trudno jest się tam dodzwonić. W innym autoryzowanym salonie wszystko załatwiłem szybko i sprawnie. Co do jakości serwisu nie wypowiadam się bo wybrałem inny salon. Na wysoką ocenę, nawet na 10 gwiazdek, zasługują sprzedawcy Panowie Maciej i Piotr. Oni pasują do marki Audi.


Zobacz wszystkie opinie