Opinie

Gdzie chcesz dodać opinię?

Wybierz miejsce, w którym chcesz ocenić salon Audi Noma 2 i zostaw recenzję. Bardzo dziękujemy za każdą szczerą opinię i obiecujemy wciąż podnosić jakość usług.

Prezentujemy kilka najnowszych ocen i opinii zamieszczonych przez naszych klientów.

Dodaj własnę opinię

4.4

Tomasz Zając

Tomasz Zając

w ostatnim tygodniu

Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić ten salon (serwis) Audi. Dobry kontakt e-mailowy, na miejscu miła i profesjonalna obsługa klienta. Sprawiają wrażenie zespołu, któremu się "chce". Krakowskie ASO Audi brać was za przykład!

Danuta Bura

Danuta Bura

4 tygodnie temu

Świetne podejście do klienta sprawna obsługa załatwienie ubezpieczenia z Panią Joasia jest wielką przyjemnością. Pozdrawiam.

Wojciech Kraśniewski

Wojciech Kraśniewski

3 miesiące temu

Niestety dział handlowy jak na tak duża firmę musi się jeszcze dużo nauczyć. Przy negocjacjach usłyszeć "za tyle to nie opłaca mi się już zajmować tym tematem" bezcenne.

Bogdan Lemejda

Bogdan Lemejda

4 miesiące temu

Profesjonalna obsługa,krótka,rzeczowa i fachowa informacja,rozwiana każda wątpliwośc,oraz odpowiedź na każde pytanie dotyczące oferowanego do sprzedaży samochodu. Duża cierpliwośc i wyrozumiałośc -serdecznie polecam osobe Pana Adama Dyczkowskiego pracowniika salonu Audi Katowice,odpowiadajacego za dział aut uzywanych


Zobacz wszystkie opinie