Opinie

Gdzie chcesz dodać opinię?

Wybierz miejsce, w którym chcesz ocenić salon Audi Noma 2 i zostaw recenzję. Bardzo dziękujemy za każdą szczerą opinię i obiecujemy wciąż podnosić jakość usług.

Prezentujemy kilka najnowszych ocen i opinii zamieszczonych przez naszych klientów.

Dodaj własną opinię

4.4

lucasgopr

lucasgopr

w ostatnim tygodniu

Kupiłem Golfa 7 w salonie NOMA 2 w Katowicach na ul Kościuszki od samego poczatku sprzedażą zajmował sie Pan Adam Dyczkowski który wykazał sie ...niesamowitą wiedzą w branży motoryzacyjnej, zaangażowaniem, profesjonalnym i miłym podejsciem do klienta, uczciwością przy transakcji bezgotówkowej,dopięciem wszystkiego na ostatni guzik..Jeżeli bedą Państwo mieli doczynienia z Panem Adamem przy kupnie samochodu można być spokojnym.. ZDECYDOWANIE polecam Firmę NOMA 2.. DZIĘKUJĘ

Tomasz Zając

Tomasz Zając

tydzień temu

Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić ten salon (serwis) Audi. Dobry kontakt e-mailowy, na miejscu miła i profesjonalna obsługa klienta. Sprawiają wrażenie zespołu, któremu się "chce". Minus za lekkie porysowanie plastików pod maską samochodu. Mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy. Krakowskie ASO Audi powinny brać przykład.

Dariusz Urbanek

Dariusz Urbanek

w ostatnim tygodniu

W imieniu rodziców, wielkie podziękowanie dla Pana Adama Dyczkowskiego zajmującego się sprzedażą samochodów używanych, oraz całej załogi Noma 2 Katowice Kościuszki. Fachowa porada i poświęcony czas w pełni zaspakaja potrzeby klienta, a Golfik jak narazie spisuje się rewelacyjnie, jeszcze raz wielkie dzięki.Polecam.

Mirosław Pękala

Mirosław Pękala

miesiąc temu

Pod koniec grudnia 2017 kupiłem w salonie Noma2 VW CC. Obsługiwany byłem przez Pana Adama Dyczkowskiego. Kultura, cierpliwość, pełny profesjonalizm, tak mogę podsumować przebieg zakupu. Na każde pytanie otrzymałem wyczerpującą odpowiedź. Obsługa kompleksowa: ubezpieczenie, serwis itd. Zero pseudo reklamy, pośpiechu, zbywania. Gorąco polecam.

Patryk Kraszewski

Patryk Kraszewski

2 miesiące temu

Obsługa miła, usmiechnięta, pomocna i przede wszystkim - profesjonalna. Jakość serwisu i usług - 10/10. Oby tak dalej!


Zobacz wszystkie opinie