Opinie

Gdzie chcesz dodać opinię?

Wybierz miejsce, w którym chcesz ocenić salon Audi Noma 2 i zostaw recenzję. Bardzo dziękujemy za każdą szczerą opinię i obiecujemy wciąż podnosić jakość usług.

Prezentujemy kilka najnowszych ocen i opinii zamieszczonych przez naszych klientów.

Dodaj własną opinię

4.4

M Cha

M Cha

2 miesiące temu

Ocena 5+, szczególnie dla pana Adama. Rewelacyjna obsługa klienta, profesjonalne i niezwykle uprzejme podejście. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obslugi jak i zakupionego autka. Polecam !

lucasgopr

lucasgopr

6 miesięcy temu

Kupiłem Golfa 7 w salonie NOMA 2 w Katowicach na ul Kościuszki od samego poczatku sprzedażą zajmował sie Pan Adam Dyczkowski który wykazał sie ...niesamowitą wiedzą w branży motoryzacyjnej, zaangażowaniem, profesjonalnym i miłym podejsciem do klienta, uczciwością przy transakcji bezgotówkowej,dopięciem wszystkiego na ostatni guzik..Jeżeli bedą Państwo mieli doczynienia z Panem Adamem przy kupnie samochodu można być spokojnym.. ZDECYDOWANIE polecam Firmę NOMA 2.. DZIĘKUJĘ

Dariusz Urbanek

Dariusz Urbanek

6 miesięcy temu

W imieniu rodziców, wielkie podziękowanie dla Pana Adama Dyczkowskiego zajmującego się sprzedażą samochodów używanych, oraz całej załogi Noma 2 Katowice Kościuszki. Fachowa porada i poświęcony czas w pełni zaspakaja potrzeby klienta, a Golfik jak narazie spisuje się rewelacyjnie, jeszcze raz wielkie dzięki.Polecam.


Zobacz wszystkie opinie