Opinie

Gdzie chcesz dodać opinię?

Wybierz miejsce, w którym chcesz ocenić salon Audi Noma 2 i zostaw recenzję. Bardzo dziękujemy za każdą szczerą opinię i obiecujemy wciąż podnosić jakość usług.

Prezentujemy kilka najnowszych ocen i opinii zamieszczonych przez naszych klientów.

Dodaj własną opinię

4.4

M Cha

M Cha

tydzień temu

Ocena 5+, szczególnie dla pana Adama. Rewelacyjna obsługa klienta, profesjonalne i niezwykle uprzejme podejście. Jesteśmy bardzo zadowoleni z obslugi jak i zakupionego autka. Polecam !

lucasgopr

lucasgopr

4 miesiące temu

Kupiłem Golfa 7 w salonie NOMA 2 w Katowicach na ul Kościuszki od samego poczatku sprzedażą zajmował sie Pan Adam Dyczkowski który wykazał sie ...niesamowitą wiedzą w branży motoryzacyjnej, zaangażowaniem, profesjonalnym i miłym podejsciem do klienta, uczciwością przy transakcji bezgotówkowej,dopięciem wszystkiego na ostatni guzik..Jeżeli bedą Państwo mieli doczynienia z Panem Adamem przy kupnie samochodu można być spokojnym.. ZDECYDOWANIE polecam Firmę NOMA 2.. DZIĘKUJĘ

Tomasz Zając

Tomasz Zając

4 miesiące temu

Na podstawie mojego doświadczenia mogę polecić ten salon (serwis) Audi. Dobry kontakt e-mailowy, na miejscu miła i profesjonalna obsługa klienta. Sprawiają wrażenie zespołu, któremu się "chce". Minus za lekkie porysowanie plastików pod maską samochodu. Mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy. Krakowskie ASO Audi powinny brać przykład.


Zobacz wszystkie opinie