Audi Ruda Śląska? Warto odwiedzić salon i serwis Noma2...

Tę stronę oceniły już 2 osoby.
Średnia ocen to 5.00 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Audi w Rudzie Śląskiej? Zapraszamy do Noma2. Z Rudy Śląskiej to tylko 15 km, czyli ok. 11 min jazdy.

Szybki dojazd drogami ekspresowymi (A4 i DK81), modele Audi A1, A3, A4, A5, A6, Q5 i Q7 dostępne od ręki i profesjonalny serwis ASO Audi, to argumenty dzięki którym rudzianie bardzo często nas odwiedzają. Na rudzkich drogach cały czas można spotkać samochody Audi, które są serwisowane przez naszą stację dealerską.

Zastanawiasz się czy warto wybrać ASO? Nowe auto to ogromna ilość elektroniki i nowoczesne technologie. Mechanicy z autoryzowanej stacji obsługi przechodzą szereg szkoleń dzięki którym są na bieżąco z tym co dzieje się w motoryzacji. W ASO otrzymasz wysoką jakość za uczciwą cenę i naprawę najlepszymi dostępnymi częściami. To wszystko sprawia, że ASO jest odpowiednim miejscem dla Twojego samochodu. 


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Rudy Śląskiej

Dezynfekcja klimatyzacji
Kontrola gazu w klimatyzacji
Rabat 20% dla Audi 6+
Pomiar geometrii podwozia
Wyprzedaż kół zimowych
Kontrola auta przed zimą

Kontakt

Salon Audi - Noma 2

ul. Kościuszki 328
40-690 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 265
fax. +48 32 35 88 300
audi@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 17:00

Maciej Gendera Kierownik działu handlowego m.gendera@noma2.com.pl +48 32 35 88 267  +48 661 350 317

Sprzedaż samochodów osobowych

Mariusz Tomecki Sprzedaż samochodów nowych m.tomecki@noma2.com.pl +48 661 350 314  +48 32 35 88 205

Sprzedaż samochodów używanych

Adam Dyczkowski Sprzedaż samochodów używanych a.dyczkowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 262  +48 661 350 327

Serwis

Roman Kieruzel Kierownik serwisu r.kieruzel@noma2.com.pl +48 32 35 88 143
Arkadiusz Kęska Doradca serwisowy a.keska@noma2.com.pl +48 32 35 88 243  +48 609 959 577
Jacek Dzierka Doradca serwisowy j.dzierka@noma2.com.pl +48 32 35 88 155
Sonia Fojcik Biuro serwisu, opiekun klienta Audi serwis.audi@noma2.com.pl +48 32 35 88 152
Piotr Niepsuj Doradca serwisowy p.niepsuj@noma2.com.pl +48 32 35 88 244  +48 723 231 125

Części i akcesoria

Jacek Haratyk Kierownik działu części sklep.audi@noma2.com.pl +48 32 35 88 220

Finanse i ubezpieczenia

Joanna Płoska Kredyty, leasingi, ubezpieczenia j.ploska@noma2.com.pl +48 32 35 88 273  +48 605 032 715

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon