Noma 2 - salon Audi blisko Świętochłowic

Tę stronę oceniła już 1 osoba.
Średnia ocen to 5.00 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Audi w Świętochłowicach? Postaw na Noma 2, autoryzowanego dealera Audi z Katowic – jesteśmy zaledwie 20 km od Twojego miasta. Dojazd z centrum Świętochłowic zajmie Ci jedynie 20 minut, a do salonu w wygodny sposób dotrzesz bezpłatnym odcinkiem autostrady A4 bądź Drogową Trasą Średnicową.

Salon Audi Świętochłowice

W salonie Noma 2 zakupisz wszystkie najpopularniejsze modele samochodów osobowych marki Audi. Niezależnie, czy poszukujesz niewielkiego, miejskiego auta, samochodu klasy Premium czy pojemnego SUVa typu crossover – dysponujemy pojazdem dopasowanym do Twoich potrzeb. Wśród dostępnych od ręki modeli znajdziesz Audi A1, A3, A4, A5, A6, Q2, Q3, Q5 i Q7. Wybrany pojazd możesz przetestować podczas jazdy próbnej – umów się na nią już dziś i przetestuj swoje wymarzone Audi!

Serwis Audi Świętochłowice

Zajmujemy się nie tylko sprzedażą Audi – prowadzimy również autoryzowaną stację obsługi pojazdów tej marki. Wykonujemy pełen zakres napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, przeglądy okresowe, zapewniamy także kompleksową obsługę powypadkową. Dlaczego warto zdecydować się na naprawę w ASO? Nasi wykwalifikowani pracownicy są na bieżąco z wszystkimi nowinkami technicznymi i posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu różnych modeli Audi. Ponadto, stosujemy wyłącznie oryginalne, zalecane przez producenta części. Zaufało nam już wielu kierowców ze Świętochłowic – dołącz do nich i przekonaj się o wyjątkowej jakości naszych usług serwisowych.

 

Nasz salon cieszy się popularnością wśród klientów z Świętochłowic. Często wybierają oni miejskie Audi A1, bardzo popularne są A3 i A4, rośnie też zainteresowanie naszymi SUVami. Dbamy, by nasza oferta spełniała oczekiwania kupujących. Zapewniamy spersonalizowane leasingi i kredyty, ubezpieczenie na dogodnych warunkach i pełną opiekę posprzedażową. Zachęca to klientów do kupna auta z naszego salonu.

maciej-gendera.jpgZapraszam,
Maciej Gendera
Kierownik działu handlowego


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Świętochłowic

Dezynfekcja klimatyzacji
Kontrola gazu w klimatyzacji
Rabat 20% dla Audi 6+
Pomiar geometrii podwozia
Wyprzedaż kół zimowych
Kontrola auta przed zimą

Kontakt

Salon Audi - Noma 2

ul. Kościuszki 328
40-690 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 265
fax. +48 32 35 88 300
audi@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 17:00

Maciej Gendera Kierownik działu handlowego m.gendera@noma2.com.pl +48 32 35 88 267  +48 661 350 317

Sprzedaż samochodów osobowych

Mariusz Tomecki Sprzedaż samochodów nowych m.tomecki@noma2.com.pl +48 661 350 314  +48 32 35 88 205
Daniel Gordziejew Sprzedawca samochodów nowych d.gordziejew@noma2.com.pl +48 32 35 88 269  +48 609 593 520

Sprzedaż samochodów używanych

Adam Dyczkowski Sprzedaż samochodów używanych a.dyczkowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 262  +48 661 350 327

Serwis

Roman Kieruzel Kierownik serwisu r.kieruzel@noma2.com.pl +48 32 35 88 143
Arkadiusz Kęska Doradca serwisowy a.keska@noma2.com.pl +48 32 35 88 243  +48 609 959 577
Jacek Dzierka Doradca serwisowy j.dzierka@noma2.com.pl +48 32 35 88 155
Sonia Fojcik Biuro serwisu, opiekun klienta Audi serwis.audi@noma2.com.pl +48 32 35 88 152
Piotr Niepsuj Doradca serwisowy p.niepsuj@noma2.com.pl +48 32 35 88 244  +48 723 231 125

Części i akcesoria

Jacek Haratyk Kierownik działu części sklep.audi@noma2.com.pl +48 32 35 88 220

Finanse i ubezpieczenia

Joanna Płoska Kredyty, leasingi, ubezpieczenia j.ploska@noma2.com.pl +48 32 35 88 273  +48 605 032 715

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon