Audi Tychy
Nr 2 wśród marek premium w Tychach *

Tę stronę oceniło już 8 osób.
Średnia ocen to 4.50 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Audi w Tychach? Odwiedź Noma2. To tylko 16 km od Tychów, czyli ok 15 min. jazdy.

Chociaż działamy w Katowicach, nasza historia zaczęła się właśnie w Tychach, gdzie 2 stycznia 1992 roku otworzyliśmy salon i serwis samochodów Audi. Na tyskich drogach można spotkać wiele starszych i nowszych modeli Audi, serwisowanych przez naszą stację dealerską. 

Ze względu na dogodny dojazd Drogą Krajową nr 86, duży wybór samochodów Audi oraz profesjonalny serwis Audi, tyszanie nadal bardzo często nas odwiedzają. 

Jeżeli myślisz, że w przyszłości będziesz chciał sprzedać swój samochód powinieneś skorzystać z ASO. Książeczka serwisowa będzie prowadzona w jak najlepszym wykonaniu. Do tego szkolenia mechaników i najlepsze części - to tylko niektóre powody, dla których warto korzystać z ASO.


Audi – marka bliska Tyszanom

II miejsce wśród marek premium w Tychach *

Największy wzrost ilości rejestracji w Polsce **

147

nowych Audi zarejestrowano w Tychach w 2016 roku

9 416

nowych Audi zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 4%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w mieście

= 33,8%

więcej rejestracji nowych Audi (w porównaniu do 2015 roku)

Codziennie odwiedzają nas klienci indywidualni i biznesowi z Tychów. Największą popularnością cieszy się obecnie Audi Q5 - SUV z najlepszym, dostępnym na rynku napędem quattro. Rośnie sprzedaż prestiżowych limuzyn: Audi A4, Audi A6 oraz sportowego Audi A5. Obecnie przyjmujemy zamówienia na najnowszego crossovera Audi Q2. Luksusowe Audi stało się dzisiaj dostępne dla znacznie szerszego grona odbiorców. Audi wprowadziło innowacyjną formę finansowania AUDI PERFECT LEASE oraz korzystne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych (2.6%). Klienci coraz częściej dostrzegają opłacalność zakupu samochodu w salonie oraz jego serwisowania w ASO. Nowy pojazd to prestiż, komfort i bezpieczeństwo w każdej sytuacji, a autoryzowany serwis to pewność wykonania usługi na najwyższym poziomie.

maciej-gendera.jpgZapraszam,
Maciej Gendera
Kierownik działu handlowego


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Tychów

Kontrola auta przed zimą
Dezynfekcja klimatyzacji
Kontrola gazu w klimatyzacji
Pomiar geometrii podwozia
Rabat 20% dla Audi 6+

*Dane statystyczne Urzędu Miasta w Tychach, Wydział Komunikacji: 147 dokonanych rejestracji nowych samochodów marki Audi w dn. 01.01.2016-09.12.2016 r. (na 4030 wszystkich, zarejestrowanych pojazdów). Za marki premium uznano marki: Audi, Mercedes i BMW (samochody innych marek, uznawanych powszechnie za premium, były rzadziej rejestrowane w Tychach niż samochody 3 w/w marek, dlatego nie zostały poddane analizie).

**Informacja prasowa PZMP z 05.12.2016 r. Analizie poddano marki z czołowej 15-stki rejestrowanych nowych samochodów w Polsce. Wzrost 33,8% odnotowały marki Audi i Mercedes-Benz.


Kontakt

Salon Audi - Noma 2

ul. Kościuszki 328
40-690 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 35 88 265
fax. +48 32 35 88 300
audi@noma2.com.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob: 9:00 - 14:00

Części - sklep
Pon-Pt: 8:00 - 17:00

Maciej Gendera Kierownik działu handlowego m.gendera@noma2.com.pl +48 32 35 88 267  +48 661 350 317

Sprzedaż samochodów osobowych

Andrzej Kotuła Sprzedaż samochodów nowych a.kotula@noma2.com.pl +48 32 35 88 268  +48 605 860 040
Monika Wrona Sprzedaż samochodów nowych m.wrona@noma2.com.pl +48 32 35 88 269  +48 609 593 520
Sebastian Strzelec Sprzedaż samochodów nowych s.strzelec@noma2.com.pl +48 661 350 331  +48 32 35 88 205

Sprzedaż samochodów używanych

Adam Dyczkowski Sprzedaż samochodów używanych a.dyczkowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 262  +48 661 350 327

Serwis

Roman Kieruzel Kierownik serwisu r.kieruzel@noma2.com.pl +48 32 35 88 143
Arkadiusz Kęska Doradca serwisowy a.keska@noma2.com.pl +48 32 35 88 243
Jacek Dzierka Doradca serwisowy j.dzierka@noma2.com.pl +48 32 35 88 155
Sonia Fojcik Biuro serwisu, opiekun klienta Audi serwis.audi@noma2.com.pl +48 32 35 88 152
Piotr Niepsuj Doradca serwisowy p.niepsuj@noma2.com.pl +48 32 35 88 244  +48 723 231 125

Części i akcesoria

Jacek Haratyk Kierownik działu części sklep.audi@noma2.com.pl +48 32 35 88 220
Rafał Kołdej Części zamienne i akcesoria, obsługa klienta Nora sklep.audi@noma2.com.pl +48 32 35 88 220

Finanse i ubezpieczenia

Joanna Płoska Kredyty, leasingi, ubezpieczenia j.ploska@noma2.com.pl +48 32 35 88 273  +48 605 032 715
Kamilla Kopczak Kredyty, leasingi, ubezpieczenia k.kopczak@noma2.com.pl +48 32 35 88 170  +48 609 728 052

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Zapytanie

   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   

  Poproś o telefon