Zmień markę:

Volkswagen Bytom

Volkswagen Gliwice - Marka nr 1 w Gliwicach *

Szukasz salonu Volkswagen w Gliwicach? Zapraszamy do Noma2, gdzie możesz również skorzystać z serwisu VW.

Ze względu na dogodny dojazd Drogową Trasą Średnicową, szeroki wybór nowych modeli użytkowych Volkswagen oraz profesjonalny serwis Volkswagena, gliwiczanie bardzo często nas odwiedzają. Z naszej bogatej oferty samochodów dostawczych (m. in. Nowy Caddy, Crafter, Transporter T6 i inne) można korzystać od ręki, gdyż mamy je bezpośrednio w salonie – przychodząc do nas możesz od razu wyjechać nowym autem.

Serwis ASO Volkswagen

Na gliwickich drogach spotkasz zarówno starsze, jak i nowe modele VW, serwisowane przez naszą stację dealerską.

Dlaczego warto wybrać autoryzowaną stację obsługi? Jakość za uczciwą cenę, specjalizacja i ciągłe szkolenia kadry mechaników, odpowiedzialna naprawa na którą dostajesz gwarancję – to tylko niektóre powody, dla których warto korzystać z ASO w Gliwicach.

Naprawy powypadkowe

Nasz serwis niedaleko Gliwic oferuje naprawy powypadkowe wraz z pełną, bezgotówkową obsługą szkód. Priorytetem serwisu jest najwyższa jakość wykonanej naprawy oraz sprawność działania, celem szybkiego powrotu do bezpiecznego użytkowania pojazdu.

Wynajem samochodów

Noma 2 Rent a Car to profesjonalna wypożyczalnia samochodów. W naszej ofercie wynajmu znajdują się najlepsze samochody marek Volkswagen, Audi i Skoda. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

 

Volkswagen – marka, której można zaufać

I miejsce w Gliwicach *

181
nowych VW zarejestrowano w Gliwicach w 2016 roku

= 8%
wszystkich rejestrowanych, nowych aut w mieście

II miejsce w Polsce **

37 890
nowych VW zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 10%
wszystkich rejestrowanych, nowych aut w kraju

Bardzo nas cieszy popularność Volkswagenów wśród gliwiczan oraz rosnące zainteresowanie serwisowaniem pojazdów w ASO. Klienci z Gliwic najczęściej wybierają Nowego Caddy, Craftera oraz Transportera, którego premiera odbyła się w 2015 roku. Nowy pojazd to bezpieczeństwo i komfort w wielu sytuacjach, istotne oszczędności oraz dostęp do rozbudowanych pakietów usług serwisowych i szerokiego wachlarza ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach. Zakup nowego Volkswagena w leasingu czy kredycie jest teraz prosty i opłacalny. Każdy Klient znajdzie u nas produkt finansowy dopasowany do swoich potrzeb i możliwości.

Dawid Wojciechowski

Kierownik sprzedaży

Okazje

Promocje serwisowe

Transporter Kombi L2 2.0 TDI 150 KM

Cena: 173 600,00

Crafter Furgon L3H2 2.0 TDI 140 KM

Cena: 168 160,00

Zabezpieczenie powłoki lakierniczej

Cena: od 400 zł

Wymiana oleju z rabatem 50%

Cena: Poznaj cenę dla Twojego modelu

*Dane statystyczne Urzędu Miejskiego w Gliwicach, Wydział Komunikacji: 181 dokonanych rejestracji nowych samochodów marki Volkswagen w dn. 01.01.2016-27.12.2016 r. (na 2375 wszystkich, zarejestrowanych pojazdów).

**Informacja prasowa PZMP z 05.12.2016 r.