Zmień markę:

Volkswagen Bytom

Salon Volkswagen Noma 2 - dojazd w 14 minut z Rudy Śląskiej

Poszukujesz salonu Volkswagena w Rudzie Śląskiej? Odwiedź Noma2 - to zaledwie 17 km od centrum Twojego miasta. Do naszego salonu i serwisu VW szybko i wygodnie dotrzesz bezpłatnym odcinkiem autostrady A4 lub Drogową Trasą Średnicową - podróż powinna zająć Ci zaledwie 14 minut.

Salon VW Ruda Śląska

Nasz salon Volkswagena specjalizuje się w pojazdach użytkowych. Oferujemy zarówno małe, dostawczo-osobowe modele jak i duże auta dostawcze. Wśród dostępnych od ręki samochodów znajdziesz m.in. nowego VW Caddy – idealnego dla każdej firmy, VW Craftera, który doskonale sprawdza się jako auto dostawcze do 5 t, a także pojemnego Transportera T6. Zajmujemy się również sprzedażą osobowych samochodów używanych – nie tylko marki Volkswagen.

Noma 2 to nie tylko sprzedaż Volkswagenów – to również autoryzowana stacja ich obsługi. W naszym ASO wykonujemy wszelkie naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, przeglądy okresowe, a także zajmujemy się obsługą powypadkową pojazdów. Co wyróżnia nasz serwis? Wszelkie prace wykonywane są przez doświadczonych fachowców, znających od podszewki samochody marki Volkswagen. Wykorzystujemy wyłącznie oryginalne, zalecane przez producenta części, a naprawy przeprowadzamy za pomocą najlepszego sprzętu. Na rudzkich drogach spotkasz wiele, zarówno starszych, jak i nowych VW, serwisowanych w Noma 2 – skorzystaj z naszych wysokiej jakości usług i dołącz do grona zadowolonych klientów z Twojego miasta.

Naprawy powypadkowe

Nasz serwis niedaleko Rudy Ślaskiej oferuje naprawy powypadkowe wraz z pełną, bezgotówkową obsługą szkód. Priorytetem serwisu jest najwyższa jakość wykonanej naprawy oraz sprawność działania, celem szybkiego powrotu do bezpiecznego użytkowania pojazdu.

Wynajem samochodów

Noma 2 Rent a Car to profesjonalna wypożyczalnia samochodów. W naszej ofercie wynajmu znajdują się najlepsze samochody marek Volkswagen, Audi i Skoda. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

 

Praktyczne codziennie nasz salon odwiedzany jest przez klientów z Rudy Śląskiej. Najczęściej decydują się oni na VW Caddy bądź Craftera, rośnie też zainteresowanie Transporterem T6. Klientów do zakupu auta z salonu przekonują liczne korzyści tego rozwiązania. Z nowym Volkswagenem otrzymują pakiety usług serwisowych i ubezpieczenie na specjalnych warunkach. Uprościliśmy również finansowanie zakupu – oferowane kredyty i leasingi są spersonalizowane i dopasowane do oczekiwań klienta. Użytkowy VW prosto z salonu nie jest już dobrem wyłącznie dla największych firm.

 

Dawid Wojciechowski

Kierownik sprzedaży

Okazje

Promocje serwisowe

California 6.1 Beach Tour

Cena: 300 500,00

T6.1 Furgon L2 2.0 TDI 150 KM

Cena: 141 000,00

Caddy 2.0 TDI 102 KM

Cena: 120 500,00

Caddy Cargo Maxi 1.5 TSI

Cena: 112 500,00