Zmień markę:

Volkswagen Bytom

Volkswagen Sosnowiec - 2. najczęściej wybierana marka w Sosnowcu i w Polsce*

Szukasz salonu Volkswagen w Sosnowcu? Zapraszamy do Noma2, gdzie możesz również skorzystać z serwisu VW.

Szybki dojazd Aleją Roździeńskiego, nowe modele Volkswagen (m. in. Nowy Caddy, Crafter, T6 i inne) dostępne od ręki oraz profesjonalny serwis Volkswagen – to dlatego Sosnowiczanie tak często odwiedzają naszą stację dealerską. W Sosnowcu spotkasz zarówno nowe, jak i starsze modele Volkswagena, kupione i serwisowane w VW Noma2.

Serwis ASO Volkswagen

Autoryzowany stacja obsługi, czyli ASO, to usługi serwisowania samochodów na najwyższym poziomie. Korzystając raz z ASO nie będziesz chciał już innego mechanika.

Dlaczego warto wybrać Autoryzowaną Stacje Obsługi VW? Jeżeli myślisz, że w przyszłości będziesz chciał sprzedać swój samochód powinieneś skorzystać z ASO. Książeczka serwisowa będzie prowadzona w jak najlepszym porządku. Do tego szkolenia mechaników i najlepsze części – to tylko niektóre powody, dla których warto korzystać z ASO.

Naprawy powypadkowe

Nasz serwis niedaleko Sosnowca oferuje naprawy powypadkowe wraz z pełną, bezgotówkową obsługą szkód. Priorytetem serwisu jest najwyższa jakość wykonanej naprawy oraz sprawność działania, celem szybkiego powrotu do bezpiecznego użytkowania pojazdu.

Wynajem samochodów

Noma 2 Rent a Car to profesjonalna wypożyczalnia samochodów. W naszej ofercie wynajmu znajdują się najlepsze samochody marek Volkswagen, Audi i Skoda. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

 

Volkswagen – zaufana marka

II miejsce w Sosnowcu *

227
nowych VW zarejestrowano w Sosnowcu w 2016 roku

= 6%
wszystkich rejestrowanych, nowych aut w mieście

II miejsce w Polsce **

37 890
nowych VW zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 10%
wszystkich rejestrowanych, nowych aut w kraju

Codziennie odwiedzają nas Klienci z Sosnowca – zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby szukające eleganckiego, niezawodnego auta na użytek prywatny. Numerem 1 w naszym salonie jest od lat VW Caddy oraz Crafter. Wzrosło zainteresowanie Transporterami, zwłaszcza po premierze T6 w 2015 roku. Nowy pojazd to bezpieczeństwo i wygoda w każdej sytuacji, a także istotne oszczędności, wynikające z dostępu do rozbudowanych pakietów usług serwisowych i ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach. Uproszczeniu uległy procedury finansowania zakupu. Same produkty finansowe stały się bardziej spersonalizowane. Kupno Volkswagena w leasingu jest łatwe i opłacalne. Klienci coraz częściej odczuwają też korzyści z serwisowania Volkswagena w ASO.

 

Dawid Wojciechowski

Kierownik sprzedaży

Okazje

Promocje serwisowe

Caddy Cargo Maxi 1.5 TSI

Cena: 112 500,00

VW Caddy Cargo 2.0 TDI 102 KM Demo

Cena: 90 500,00

Amarok Aventura 2024

Cena: 258000

Crafter L3H2 140 KM Automat

Cena: 185 665,50

*Dane statystyczne Urzędu Miejskiego w Sosnowcu, Wydział Komunikacji: 227 dokonanych rejestracji nowych samochodów marki Volkswagen w dn. 01.01.2016-22.12.2016 r. (na 3642 wszystkich, zarejestrowanych pojazdów).

**Informacja prasowa PZMP z 05.12.2016 r.