Zmień markę:

Volkswagen Bytom

Volkswagen Tarnowskie Góry - serwis

Marka popularna w Tarnowskich Górach

Jeśli szukasz nowego samochodu Volkswagen, dla siebie, albo dla Twojej firmy – trafiłaś/eś w dziesiątkę. Nasza firma, Noma2, jest autoryzowanym dealerem samochodów marki Volkswagen. Działamy od 1991 roku. Grono zadowolonych klientów ciągle się powiększa. Stale się rozwijamy, starając się utrzymać zaufanie dotychczasowych klientów i zdobyć zaufanie nowych.

Volkswagen to marka samochodów, która jest jedną z najpopularniejszych w naszym kraju. Wystarczy spojrzeć na drogi i parkingi. Volkswageny służą do przewozu rodzin, singli, handlowców, członków kadry top management i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Samochody dostawcze Volkswagen dzielnie pracują w szeregu polskich firm.

Auta marki Volkswagen cechują się niską awaryjnością (przy odpowiednim serwisowaniu), niskimi kosztami utrzymania, świetnym wyposażeniem i bardzo wysoką jakością wykonania.

Szeroki wybór samochodów Volkswagen dla klientów z Tarnowskich Gór

Volkswagen zawsze ma w swojej ofercie minimum kilkanaście modeli samochodów, z różnych segmentów. Wszystkie te auta dostawcze można znaleźć w autoryzowanym salonie Noma2. Klienci mają możliwość szerokiego wyboru spośród wersji wyposażenia, wersji silnikowych, czy też kolorystycznych. Volkswagen jest jednym z najważniejszych graczy wśród producentów samochodów elektrycznych. Nic zatem dziwnego, że w Noma2 znajdziesz także najnowsze modele aut EV. Nasi doradcy pomogą wybrać idealne auto dla Ciebie i Twojej rodziny

Specjalna oferta Volkswagen dla przedsiębiorców z Tarnowskich Gór

Volkswagen ma świetną ofertę dla przedsiębiorców z Tarnowskich Gór. Trudno wyobrazić sobie możliwość prowadzenia firmy bez samochodu. Niezawodne auto Volkswagena to wierny pracownik na wiele lat. W ofercie naszej firmy znajdziesz auta różnej wielkości. Zapraszamy! Nasi doradcy przedstawią oferty wszystkich modeli pojazdów dostawczych i pomogą idealnie dobrać samochód do potrzeb Twojej firmy!

Atrakcyjne formy finansowania zakupu samochodu Volkswagen

Doskonale wiemy, że nie każdy klient z Tarnowskich Gór może sobie pozwolić na zakup nowego Volkswagena za gotówkę. Nasi doradcy przedstawią inne możliwości. Jest ich wiele: kredyt, abonament, leasing firmowy i konsumencki. Zapraszamy. Pomożemy wybrać najlepszą metodę finansowania auta – dla klienta prywatnego i dla firmy.

Autoryzowany Salon Obsługi Volkswagen Tarnowskie Góry

W skład naszej firmy wchodzi także świetnie wyposażona Autoryzowana Stacja Obsługi Volkswagen Tarnowskie Góry. Nasi specjaliści serwisują auta na gwarancji i po gwarancji. Doskonałe wyposażenie i wysokie umiejętności zespołu mechaników pozwalają na przeprowadzenie skrupulatnej diagnostyki i naprawy każdego auta.

Sprzedajemy i wykorzystujemy oryginalne płyny oraz części Volkswagen. Dzięki temu wykonane przez nas naprawy są trwałe. Przeprowadzamy także naprawy powypadkowe.

Volkswagen Tarnowskie Góry serdecznie zaprasza!

Nasza firma nie posiada obecnie swojego oddziału w Tarnowskich Górach. Ale zapraszamy serdecznie do pobliskich Katowic, do siedziby firmy Noma2, mieszczącej się przy ul. Roździeńskiego 188E.

Okazje

Promocje serwisowe

Caddy Cargo Maxi 1.5 TSI

Cena: 112 500,00

VW Caddy Cargo 2.0 TDI 102 KM Demo

Cena: 90 500,00

Amarok Aventura 2024

Cena: 258000

Crafter L3H2 140 KM Automat

Cena: 185 665,50