Zmień markę:

Volkswagen Zabrze

Volkswagen Zabrze - Marka nr 2 w Polsce *

Szukasz salonu Volkswagena w Zabrzu? Zapraszamy do Noma2, gdzie możesz również skorzystać z serwisu VW.

Dlaczego zabrzanie coraz częściej nas odwiedzają? Dojazd do naszego salonu jest wygodny i szybki (DTŚ), oferujemy bardzo duży wybór nowych samochodów Volkswagen (od ręki) oraz prowadzimy Autoryzowany Serwis Volkswagena. Zapraszamy przedsiębiorców i Klientów indywidualnych.

Serwis ASO Volkswagen

Dlaczego warto wybrać ASO w pobliżu Zabrza? Jakość za uczciwą cenę, specjalizacja i ciągłe szkolenia kadry mechaników, odpowiedzialna naprawa na którą dostajesz gwarancję – to tylko niektóre powody, dla których warto korzystać z ASO. Serwisując się w ASO masz pewność, że wszystko pójdzie w porządku.

 

Naprawy powypadkowe

Nasz serwis niedaleko Zabrza oferuje naprawy powypadkowe wraz z pełną, bezgotówkową obsługą szkód. Priorytetem serwisu jest najwyższa jakość wykonanej naprawy oraz sprawność działania, celem szybkiego powrotu do bezpiecznego użytkowania pojazdu.

Wynajem samochodów

Noma 2 Rent a Car to profesjonalna wypożyczalnia samochodów. W naszej ofercie wynajmu znajdują się najlepsze samochody marek Volkswagen, Audi i Skoda. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców jak i klientów indywidualnych.

 

Volkswagen – zaufana marka

Popularna w Zabrzu *

53
nowe VW zarejestrowano w Zabrzu w 2016 roku

= 3%
wszystkich rejestrowanych, nowych aut w mieście

II miejsce w Polsce **

37 890
nowych VW zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 10%
wszystkich rejestrowanych, nowych aut w kraju

Niemal codziennie nasz salon Volkswagena odwiedza ktoś z Zabrza. Wśród Klientów znajdują się zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby szukające najwyższej klasy, niezawodnego auta na użytek prywatny. Numerem 1 w naszym salonie jest VW Caddy, a numerem 2 – VW Crafter. Ogromnym zainteresowaniem cieszy się ostatni Transporter – T6. Nowy pojazd to wygoda w każdej sytuacji oraz duże oszczędności, które wynikają m.in. z dostępu do rozbudowanych pakietów usług serwisowych i preferencyjnych warunków ubezpieczeń komunikacyjnych. Zakup Volkswagena w leasingu, a nawet w kredycie jest teraz łatwy i opłacalny. Cieszy również wzrost zainteresowania usługami ASO.

 

Dawid Wojciechowski

Kierownik sprzedaży

Okazje

Promocje serwisowe

Transporter Kombi L2 2.0 TDI 150 KM

Cena: 173 600,00

Crafter Furgon L3H2 2.0 TDI 140 KM

Cena: 168 160,00

Zabezpieczenie powłoki lakierniczej

Cena: od 400 zł

Wymiana oleju z rabatem 50%

Cena: Poznaj cenę dla Twojego modelu

*Dane statystyczne Urzędu Miejskiego w Zabrzu, Wydział Komunikacji: 53 rejestracje nowych samochodów marki Volkswagen w dn. 01.01.2016-28.12.2016 r. (na 1743 wszystkich, zarejestrowanych pojazdów).

**Informacja prasowa PZMP z 05.12.2016 r.