Kontakt

Serwis Skoda - Noma 2

al. Roździeńskiego 188E
40-203 Katowice
sprawdź jak dojechać ›

tel. 32 35 88 141 / 142
serwis@noma2.com.pl

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 8:00 - 17:00

Naprawy powypadkowe
Pon-Pt: 8:00 - 16:00


Skontaktuj się z nami

Mariola Folęga Sekretariat autosalon@noma2.com.pl +48 32 35 88 101

Sprzedaż samochodów dostawczych

Dawid Wojciechowski Kierownik sprzedaży d.wojciechowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 164
Michał Rożek Sprzedaż samochodów użytkowych m.rozek@noma2.com.pl +48 32 35 88 162  +48 661 350 324
Maciej Kuczera Sprzedaż samochodów użytkowych m.kuczera@noma2.com.pl +48 601 507 339
Aleksandra Skrzypiec Asystentka Sprzedaży a.skrzypiec@noma2.com.pl +48 32 35 88 366

Serwis

Mariusz Kęska Kierownik serwisu serwis@noma2.com.pl +48 32 35 88 146
Stanisław Polarz Naprawy gwarancyjne s.polarz@noma2.com.pl +48 32 35 88 148
Jacek Ostrycharczyk Mistrz Serwisu j.ostrycharczyk@noma2.com.pl +48 32 35 88 140
Krzysztof Misztal Doradca serwisu k.misztal@noma2.com.pl +48 32 35 88 246

Części i akcesoria

Jacek Haratyk Kierownik działu części zamiennych sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121
Andrzej Omelaniec Części zamienne i akcesoria Obsługa klienta Nora sklep@noma2.com.pl +48 32 35 88 121/120

Naprawy powypadkowe

Marian Brzoza Kierownik działu napraw powypadkowych m.brzoza@noma2.com.pl +48 32 35 88 151  +48 601 402 540
Iwona Otręba Biuro napraw powypadkowych i.otreba@noma2.com.pl +48 32 35 88 153
Adam Sarnecki Biuro napraw powypadkowych a.sarnecki@noma2.com.pl +48 32 35 88 153

Finanse i ubezpieczenia

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon