Opinie

Gdzie chcesz dodać opinię?

Wybierz miejsce, w którym chcesz ocenić salon Serwis Škoda Noma 2 i zostaw recenzję. Bardzo dziękujemy za każdą szczerą opinię i obiecujemy wciąż podnosić jakość usług.

Prezentujemy kilka najnowszych ocen i opinii zamieszczonych przez naszych klientów.

Dodaj własną opinię

4.0

Adam Glonek

Adam Glonek

miesiąc temu

Masakra .... Wciągu miesiąca auto wraca na serwis po raz trzeci ...

Grzegorz Kuś

Grzegorz Kuś

miesiąc temu

Profesjonalna obsługa, szybka i skuteczna naprawa -polecam

Jakub Moroziński

Jakub Moroziński

2 tygodnie temu

Polecam ten serwis! Wszystkie naprawy zostały wykonane bardzo dobrze, a i czas oczekiwania na samochód był taki jak powiedziano mi w momencie oddawania pojazdu.

Jacek Saja

Jacek Saja

miesiąc temu

Bardzo dobry serwis. Bardzo dobra komunikacja, diagnoza i naprawa, świadczącą o wysokich kwalifikacjach pracujących tam ludzi. Szczególne podziękowania dla pana Krzysztofa i mechaników zajmujących się moim samochodem.

Tomasz Młyński

Tomasz Młyński

miesiąc temu

To była już moja kolejna wizyta w serwisie tym razem ze względu na usterkę, a nie przegląd. Choć zapowiadało się, że czekają mnie poważne koszty za naprawę auta, które jest już po gwarancji dzięki uprzejmości kierownika serwisu Pana Mariusza Kęski oraz jego profesjonalnemu podejściu udało się wypracować bardzo zadowalające mnie rozwiązanie. Volkswagen pokrył większość kosztów i jednocześnie zapewnił gwarancję na naprawę. Jestem bardzo zadowolony, że serwis wykazał się taką postawą na pewno wrócę.


Zobacz wszystkie opinie