Opinie

Gdzie chcesz dodać opinię?

Wybierz miejsce, w którym chcesz ocenić salon Serwis Volkswagen Noma Auto i zostaw recenzję. Bardzo dziękujemy za każdą szczerą opinię i obiecujemy wciąż podnosić jakość usług.

Prezentujemy kilka najnowszych ocen i opinii zamieszczonych przez naszych klientów.

Dodaj własnę opinię

4.1

Tomasz Olejnik

Tomasz Olejnik

3 miesiące temu

Zdarzyło mi się korzystać z usług serwisu i generalnie jestem bardzo zadowolony zarówno z obsługi, jak i wykonywanych przy samochodzie czynności serwisowych. Z pewnością będę się w tym miejscu jeszcze pojawiał. Obsługa przyjemna i kompetentna. Nie mam nic do zarzucenia pizza tym, że czasem trzeba poczekać na ten mój wizyty, ale to jest już związane z tym, że Dean salon i serwis nie jest zbyt duży...

Jakub Gatys

Jakub Gatys

6 miesięcy temu

Moi rodzice kupili tu Felicję 17 lat temu. Po kilku latach zdarzyła się stłuczka z winny osoby trzeciej. Naprawa zrobiona bezgotówkowo. Ubezpieczyciel wycenił szkodę na 1500 PLN, serwis Skody na 4000 PLN. Na pytanie mojego ojca "i co teraz" kierownik serwisu odpowiedział tylko - "to jest sprawa między nami a ubezpieczycielem, Pan nie musi się tym martwić". Auto oddane z serwisu czyste wewnątrz i na zewnątrz. Nie mam się czego czepiać.


Zobacz wszystkie opinie