Škoda Bytom
Marka nr 3 w Bytomiu *

Tę stronę oceniło już 8 osób.
Średnia ocen to 4.00 na 5 możliwych.
Brak oceny

Jeżeli szukasz salonu lub serwisu Škody w Bytomiu, odwiedź stację dealerską Noma Auto. To tylko 14 km od Bytomia, czyli ok 15 min. jazdy.

Ze względu na dogodny dojazd Drogą Krajową nr 11, duży wybór modeli Škoda dostępnych od ręki oraz Autoryzowany Serwis Škoda, bytomianie są naszymi częstymi Klientami. Na bytomskich drogach spotkasz starsze i nowsze modele czeskiej marki, serwisowane przez naszą stację dealerską.

Dlaczego warto wybrać ASO? Specjaliści na bieżąco z nowinkami i klient na bieżąco z informacjami o swoim samochodzie, uczciwa cena w stosunku do jakości pracy, naprawa tylko częściami wymaganymi przez producenta - to tylko niektóre zalety, dla których warto korzystać z ASO.


Škoda – zaufana marka

III miejsce w Bytomiu *

I miejsce w Polsce **

76

nowych aut marki Škoda zarejestrowano w Bytomiu w 2016 roku

47 702

nowych aut marki Škoda zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 8%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w mieście

= 13%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w kraju

Bardzo cieszy nas popularność Skody zarówno w Bytomiu, jak i w całej Polsce. Codziennie odwiedzają nas mieszkańcy i przedsiębiorcy z Bytomia, którzy szukają wysokiej klasy samochodu w atrakcyjnej cenie lub chcą serwisować swoje auto w ASO. Klienci naszego salonu najczęściej decydują się na Octavię lub Fabię - modele, które przeszły w ostatnim czasie spore metamorfozy, jak również na Skodę Superb - prestiżowy samochód biznesowy i bezpieczne auto rodzinne. W 2017 roku hitem sprzedażowym może okazać się najnowszy SUV czeskiej marki - Skoda Kodiaq.

Izabela Szyja

Zapraszam,
Izabela Szyja
Kierownik sprzedaży


Promocje serwisowe dla mieszkańców Bytomia

Przechowanie opon od 99 zł
Wymiana kół od 99 zł
Wymiana opon od 129 zł

*Dane statystyczne Urzędu Miejskiego w Bytomiu, Wydział Komunikacji: 76 dokonanych rejestracji nowych samochodów marki Skoda w dn. 01.01.2016-12.12.2016 r. (na 942 wszystkich, zarejestrowanych pojazdów).

**Informacja prasowa PZMP z 05.12.2016 r.


Kontakt

Sprzedaż samochodów nowych

Barbara Koza Asystentka dz. Sprzedaży barbara.koza@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 1
Ewelina Nadybał Specjalista ds. Sprzedaży ewelina.nadybal@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew.2
Ryszard Mazur Specjalista ds. sprzedaży ryszard.mazur@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew.2
Paweł Wieczorek Specjalista ds. sprzedaży
Sprzedawca samochodów używanych
pawel.wieczorek@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew.2
Damian Gruszczyński Specjalista ds. sprzedaży damian.gruszczynski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew.2
Mateusz Kaczmarek Kierownik Działu Sprzedaży mateusz.kaczmarek@noma-auto.pl +48 +48 32 384 20 02 wew. 2

Sprzedaż samochodów używanych

Paweł Wieczorek Specjalista ds. sprzedaży
Sprzedawca samochodów używanych
pawel.wieczorek@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew.2

Serwis

Mirosław Urzenitzok Kierownik serwisu miroslaw.urzenitzok@noma-auto.pl +48 32 38 42 002
Anna Dudzińska Asystentka dz. Serwisu anna.dudzinska@noma-auto.pl +48 32 384 20 02 wew. 1
Marcin Wesołowski Doradca serwisowy marcin.wesolowski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew.1
Piotr Poks Doradca serwisowy piotr.poks@noma-auto.pl +48 32 384 20 02 wew.1

Części i akcesoria

Maciej Banaś Kierownik magazynu maciej.banas@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 3
Andrzej Sadkowski Części zamienne i akcesoria andrzej.sadkowski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 3

Naprawy powypadkowe

Iwona Otręba Kierownik ds. napraw powypadkowych iwona.otreba@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 5
Piotr Spiegel Specjalista ds. napraw powypadkowych piotr.spiegel@noma-auto.pl +48 32 38 42 02 wew. 5

Finanse i ubezpieczenia

Anna Dudzińska Specjalista ds. Ubezpieczeń anna.dudzinska@noma-auto.pl +48 508 916 654

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon