Škoda Bytom
Marka nr 3 w Bytomiu *

Tę stronę oceniło już 6 osób.
Średnia ocen to 4.33 na 5 możliwych.
Brak oceny

Jeżeli szukasz salonu lub serwisu Škody w Bytomiu, odwiedź stację dealerską Noma Auto. To tylko 14 km od Bytomia, czyli ok 15 min. jazdy.

Ze względu na dogodny dojazd Drogą Krajową nr 11, duży wybór modeli Škoda dostępnych od ręki oraz Autoryzowany Serwis Škoda, bytomianie są naszymi częstymi Klientami. Na bytomskich drogach spotkasz starsze i nowsze modele czeskiej marki, serwisowane przez naszą stację dealerską.

Dlaczego warto wybrać ASO? Specjaliści na bieżąco z nowinkami i klient na bieżąco z informacjami o swoim samochodzie, uczciwa cena w stosunku do jakości pracy, naprawa tylko częściami wymaganymi przez producenta - to tylko niektóre zalety, dla których warto korzystać z ASO.


Škoda – zaufana marka

III miejsce w Bytomiu *

I miejsce w Polsce **

76

nowych aut marki Škoda zarejestrowano w Bytomiu w 2016 roku

47 702

nowych aut marki Škoda zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 8%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w mieście

= 13%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w kraju

Bardzo cieszy nas popularność Skody zarówno w Bytomiu, jak i w całej Polsce. Codziennie odwiedzają nas mieszkańcy i przedsiębiorcy z Bytomia, którzy szukają wysokiej klasy samochodu w atrakcyjnej cenie lub chcą serwisować swoje auto w ASO. Klienci naszego salonu najczęściej decydują się na Octavię lub Fabię - modele, które przeszły w ostatnim czasie spore metamorfozy, jak również na Skodę Superb - prestiżowy samochód biznesowy i bezpieczne auto rodzinne. W 2017 roku hitem sprzedażowym może okazać się najnowszy SUV czeskiej marki - Skoda Kodiaq.

Izabela Szyja

Zapraszam,
Izabela Szyja
Kierownik sprzedaży


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Bytomia

Przegląd klimatyzacji
Wymiana klocków hamulcowych

*Dane statystyczne Urzędu Miejskiego w Bytomiu, Wydział Komunikacji: 76 dokonanych rejestracji nowych samochodów marki Skoda w dn. 01.01.2016-12.12.2016 r. (na 942 wszystkich, zarejestrowanych pojazdów).

**Informacja prasowa PZMP z 05.12.2016 r.


Kontakt

Salon Škoda - Noma Auto

ul. Leśna 2
42-600 Tarnowskie Góry
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 38 42 002
tel. +48 32 38 42 992
fax. +48 32 38 42 907
biuro.zarzadu@noma-auto.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00 

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00

Mirosława Śnietka Kierownik działu administracji miroslawa.snietka@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 4
Anna Haczkiewicz Pracownik biurowy anna.haczkiewicz@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 4

Sprzedaż samochodów osobowych

Łukasz Morawiak Pełniący obowiązki Kierownika Sprzedaży lukasz.morawiak@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 2
Iwo Lubina Specjalista ds.sprzedaży iwo.lubina@noma-auto.pl +48 661 350 326

Sprzedaż samochodów używanych

Grzegorz Czechowski Sprzedawca samochodów używanych grzegorz.czechowski@noma-auto.pl +48 661350368

Serwis

Mirosław Urzenitzok Kierownik serwisu miroslaw.urzenitzok@noma-auto.pl +48 32 38 42 002
Wojciech Rostkowski Doradca serwisowy wojciech.rostkowski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 1
Piotr Kloc Doradca serwisowy piotr.kloc@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 1
Anna Dudzińska Asystentka dz. Serwisu anna.dudzinska@noma-auto.pl +48 32 384 20 02 wew. 1

Części i akcesoria

Maciej Banaś Kierownik magazynu maciej.banas@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 3
Andrzej Sadkowski Części zamienne i akcesoria andrzej.sadkowski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 3

Naprawy powypadkowe

Grzegorz Wiśniewski Kierownik ds. napraw powypadkowych grzegorz.wisniewski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 5
Fryderyk Roczek Specjalista ds. powypadkowych fryderyk.roczek@noma-auto.pl +48 32 38 42 02 wew. 5

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Zapytanie

   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   

  Poproś o telefon