Škoda Gliwice
Marka nr 3 w Gliwicach *

Tę stronę oceniły już 4 osoby.
Średnia ocen to 4.50 na 5 możliwych.
Brak oceny

Szukasz salonu lub serwisu Škody w Gliwicach? Zapraszamy do Noma Auto. Z Gliwic to tylko 30 km, czyli ok. 30 minut jazdy. 

Szybki dojazd autostradą A1 i DK78, modele Škoda Octavia, Rapid, Fabia, Citigo i inne dostępne od ręki oraz profesjonalny serwis Škoda - to dlatego gliwiczanie tak często nas odwiedzają. Na gliwickich drogach można spotkać wiele starszych i nowszych modeli Škody, kupionych w salonie Noma Auto i serwisowanych przez naszą stację dealerską.

Dlaczego warto wybrać ASO? Jakość za uczciwą cenę, specjalizacja i ciągłe szkolenia kadry mechaników, odpowiedzialna naprawa na którą dostajesz gwarancję - to tylko niektóre powody, dla których warto korzystać z ASO.


Škoda – marka nr 1 wśród Polaków

III miejsce w Gliwicach *

I miejsce w Polsce **

166

nowych aut marki Škoda zarejestrowano w Gliwicach w 2016 roku

47 702

nowych aut marki Škoda zarejestrowano w Polsce w 2016 roku

= 7%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w mieście

= 13%

wszystkich rejestrowanych, nowych aut w kraju

Codziennie odwiedzają nas Klienci indywidualni oraz biznesowi z Gliwic, którzy oczekują wysokiej klasy samochodu w atrakcyjnej cenie lub szukają autoryzowanego serwisu Skody blisko Gliwic. Bardzo cieszy nas popularność Skody zarówno w skali ogólnopolskiej, jak i w poszczególnych, śląskich miastach. Klienci salonu Noma Auto najchętniej wybierają Octavię i Fabię, które przeszły w ostatnim czasie spore metamorfozy. Rośnie popularność biznesowej, ale i rodzinnej Skody Superb. W 2017 roku spodziewamy się sukcesu sprzedażowego Skody Kodiaq - najnowszego SUV-a marki, którego premiera odbyła się 1 września 2016 roku.

Izabela Szyja

Zapraszam,
Izabela Szyja
Kierownik sprzedaży


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Gliwic

Przegląd klimatyzacji
Wymiana klocków hamulcowych

*Dane statystyczne Urzędu Miejskiego w Gliwicach, Wydział Komunikacji: 166 dokonanych rejestracji nowych samochodów marki Skoda w dn. 01.01.2016-27.12.2016 r. (na 2375 wszystkich, zarejestrowanych pojazdów).

**Informacja prasowa PZMP z 05.12.2016 r.


Kontakt

Salon Škoda - Noma Auto

ul. Leśna 2
42-600 Tarnowskie Góry
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 38 42 002
tel. +48 32 38 42 992
fax. +48 32 38 42 907
biuro.zarzadu@noma-auto.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00 

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00

Mirosława Śnietka Kierownik działu administracji miroslawa.snietka@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 4
Anna Haczkiewicz Pracownik biurowy anna.haczkiewicz@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 4

Sprzedaż samochodów osobowych

Łukasz Morawiak Pełniący obowiązki Kierownika Sprzedaży lukasz.morawiak@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 2
Iwo Lubina Specjalista ds.sprzedaży iwo.lubina@noma-auto.pl +48 661 350 326
Łukasz Pakuła Specjalista ds.sprzedaży lukasz.pakula@noma-auto.pl +48 661 350 326

Sprzedaż samochodów używanych

Grzegorz Czechowski Sprzedawca samochodów używanych grzegorz.czechowski@noma-auto.pl +48 661350368

Serwis

Mirosław Urzenitzok Kierownik serwisu miroslaw.urzenitzok@noma-auto.pl +48 32 38 42 002
Wojciech Rostkowski Doradca serwisowy wojciech.rostkowski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 1
Piotr Kloc Doradca serwisowy piotr.kloc@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 1
Anna Dudzińska Asystentka dz. Serwisu anna.dudzinska@noma-auto.pl +48 32 384 20 02 wew. 1

Części i akcesoria

Maciej Banaś Kierownik magazynu maciej.banas@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 3
Andrzej Sadkowski Części zamienne i akcesoria andrzej.sadkowski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 3

Naprawy powypadkowe

Grzegorz Wiśniewski Kierownik ds. napraw powypadkowych grzegorz.wisniewski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 5
Fryderyk Roczek Specjalista ds. powypadkowych fryderyk.roczek@noma-auto.pl +48 32 38 42 02 wew. 5

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Zapytanie

   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   

  Poproś o telefon