Zmień markę:

Škoda Katowice
Profesjonalny serwis

Škoda Katowice Profesjonalny serwis

Škoda Katowice

O firmie

23 sierpnia 1991 r. firma NOMA Ltd podpisała umowę dealerską z Generalnym Importerem VW i Audi – Kulczyk Tradex z Poznania. Aby realizować założone cele, w listopadzie powstała w Katowicach firma NOMA 2 Sp. z o.o., zajmująca się sprzedażą samochodów marki Volkswagen i Audi. 2 stycznia 1992 r. rozpoczęliśmy pełną działalność dealerską w Tychach, obejmującą sprzedaż samochodów Audi, ich serwis oraz dystrybucję części zamiennych. W 1996 r. otworzyliśmy nowy salon w Tychach, który działał do 2000 r. Pod koniec 1998 r. powstał salon i serwis w Katowicach, będący efektem bezustannego rozwoju firmy i zaawansowanych możliwości technologicznych.

Ze względu na zapotrzebowanie rynku a jednocześnie mając ogromne doświadczenie w obsłudze serwisowej Skody, zdecydowaliśmy uruchomić serwis samochodów Skody w lokalizacji tj. w Katowicach al. Roździeńskiego 188e, gdzie mieści się autoryzowany serwis samochodów VW I VW Dostawcze. W tej lokalizacji wykonujemy naprawy niegwarancyjne i blacharsko – lakiernicze samochodów Skoda i Audi, współpracując z producentem w systemie erWin.

 

System erWin

Jest to elektroniczny system informacji naprawczej i warsztatowej fabryki Skoda. System ten został stworzony przez markę z myślą o niezależnych warsztatach, które chcą w pełni profesjonalnie i fachowo wykonywać naprawy oraz przeglądy samochodów marki Skoda . Dzięki systemowi nasi mechanicy mają wgląd do wszystkich informacji i aktualnej wiedzy dostępnej z zakresu obsługi pojazdów Skoda. Nasz serwis przeprowadza naprawy efektywnie i skutecznie w zgodzie z aktualnymi procedurami, dzięki dostępowi do literatury serwisowej Skoda. System erWin jest stale aktualizowany o nowości oraz niezbędne informacje, a ponadto jego zawartość wciąż ulega rozszerzeniu. Nasz niezależny serwis Skoda pracuje bezustannie z informacją odpowiadającą aktualnemu stanowi techniki, dzięki czemu jakość naszych usług utrzymywana jest na poziomie oferowanym w autoryzowanych serwisach.