Škoda Lubliniec? Warto odwiedzić salon i serwis Noma Auto...

Tę stronę oceniło już 6 osób.
Średnia ocen to 4.67 na 5 możliwych.
Brak oceny

Poszukujesz Škoda w Lublińcu? Zapraszamy do Noma Auto. Z Lublińca to tylko 30 km, czyli ok. 30 min jazdy. 

Dlaczego mieszkańcy Lublińca nas odwiedzają? Odpowiedź jest bardzo prosta - wygodny i szybki dojazd drogą krajową nr 11, duży wybór nowych modeli Škoda dostępnych od ręki i profesjonalny serwis Škoda, to argumenty przemawiające za Noma Auto. W Lublińcu można spotkać starsze i nowsze samochody Škoda, serwisowanych przez naszą stację dealerską.

Dlaczego warto wybrać ASO? Autoryzowany serwis, czyli ASO, to usługi serwisowania samochodów na najwyższym poziomie – dokładne prowadzenie książki serwisowej, gwarancja na wymieniane części oraz usługi z najwyższej półki.


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Lublińca

Przechowanie opon od 99 zł
Wymiana kół od 99 zł
Wymiana opon od 129 zł

Kontakt

Informujemy, że od dnia 01.04.2020r. do odwołania
Noma Auto pracuje w godz. 8.00 - 17.00. 
Sobota i Niedziela: nieczynne

Salon Škoda - Noma Auto

ul. Leśna 2
42-600 Tarnowskie Góry
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 38 42 002
tel. +48 32 38 42 992
fax. +48 32 38 42 907
biuro.zarzadu@noma-auto.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob-Nd: nieczynne

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob-Nd: nieczynne 

Części - sklep
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sob-Nd: nieczynne


Sprzedaż samochodów nowych

Łukasz Morawiak Kierownik Sprzedaży lukasz.morawiak@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 2
Barbara Koza Asystentka dz. Sprzedaży barbara.koza@noma-auto.pl +48 661 350 329  +48 32 38 42 002 wew. 1
Ewelina Nadybał Specjalista ds. Sprzedaży ewelina.nadybal@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew.2  +48 609 799 444
Edyta Bukowska Specjalista ds. Sprzedaży edyta.bukowska@noma-auto.pl +48 661 350 326

Sprzedaż samochodów używanych

Grzegorz Czechowski Sprzedawca samochodów używanych grzegorz.czechowski@noma-auto.pl +48 661350368

Serwis

Mirosław Urzenitzok Kierownik serwisu miroslaw.urzenitzok@noma-auto.pl +48 32 38 42 002  +48 661 350 340
Anna Dudzińska Asystentka dz. Serwisu anna.dudzinska@noma-auto.pl +48 32 384 20 02 wew. 1

Części i akcesoria

Maciej Banaś Kierownik magazynu maciej.banas@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 3
Andrzej Sadkowski Części zamienne i akcesoria andrzej.sadkowski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 3

Naprawy powypadkowe

Iwona Otręba Kierownik ds. napraw powypadkowych iwona.otreba@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 5
Piotr Spiegel Specjalista ds. powypadkowych piotr.spiegel@noma-auto.pl +48 32 38 42 02 wew. 5

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon