Škoda Lubliniec? Warto odwiedzić salon i serwis Noma Auto...

Tę stronę oceniło już 6 osób.
Średnia ocen to 4.67 na 5 możliwych.
Brak oceny

Poszukujesz Škoda w Lublińcu? Zapraszamy do Noma Auto. Z Lublińca to tylko 30 km, czyli ok. 30 min jazdy. 

Dlaczego mieszkańcy Lublińca nas odwiedzają? Odpowiedź jest bardzo prosta - wygodny i szybki dojazd drogą krajową nr 11, duży wybór nowych modeli Škoda dostępnych od ręki i profesjonalny serwis Škoda, to argumenty przemawiające za Noma Auto. W Lublińcu można spotkać starsze i nowsze samochody Škoda, serwisowanych przez naszą stację dealerską.

Dlaczego warto wybrać ASO? Autoryzowany serwis, czyli ASO, to usługi serwisowania samochodów na najwyższym poziomie – dokładne prowadzenie książki serwisowej, gwarancja na wymieniane części oraz usługi z najwyższej półki.


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Lublińca

Przechowanie opon od 99 zł
Wymiana kół od 99 zł
Wymiana opon od 129 zł

Kontakt

Informujemy, że od dnia 01.04.2020r. do odwołania
Noma Auto pracuje w godz.:
Pon-Pt: 8.00 - 17.00 
Sobota: 9.00 - 14.00
Niedziela: nieczynne

Salon Škoda - Noma Auto

ul. Leśna 2
42-600 Tarnowskie Góry
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 38 42 002
tel. +48 32 38 42 992
fax. +48 32 38 42 907
biuro.zarzadu@noma-auto.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Działu handlowy
Pon-Pt: 8:00 - 18:00

Części - sklep
Pon-Pt: 8:00 - 17:00
Sobota: 9:00 - 14:00
Niedziela: nieczynne

Sprzedaż samochodów nowych

Barbara Koza Asystentka dz. Sprzedaży barbara.koza@noma-auto.pl +48 661 350 329  +48 32 38 42 002 wew. 1
Ewelina Nadybał Specjalista ds. Sprzedaży ewelina.nadybal@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew.2  +48 609 799 444
Ryszard Mazur Specjalista ds. sprzedaży ryszard.mazur@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew.2  +48 661 350 300
Paweł Wieczorek Specjalista ds. sprzedaży
Sprzedawca samochodów używanych
pawel.wieczorek@noma-auto.pl +48 661350368  +48 32 38 42 002 wew.2
Damian Gruszczyński Specjalista ds. sprzedaży damian.gruszczynski@noma-auto.pl +48 605 850 196  +48 32 38 42 002 wew.2
Mateusz Kaczmarek Kierownik Działu Sprzedaży mateusz.kaczmarek@noma-auto.pl +48 +48 32 384 20 02 wew. 2  +48 +48 661 350 374

Sprzedaż samochodów używanych

Paweł Wieczorek Specjalista ds. sprzedaży
Sprzedawca samochodów używanych
pawel.wieczorek@noma-auto.pl +48 661350368  +48 32 38 42 002 wew.2

Serwis

Mirosław Urzenitzok Kierownik serwisu miroslaw.urzenitzok@noma-auto.pl +48 32 38 42 002  +48 661 350 340
Anna Dudzińska Asystentka dz. Serwisu anna.dudzinska@noma-auto.pl +48 32 384 20 02 wew. 1

Części i akcesoria

Maciej Banaś Kierownik magazynu maciej.banas@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 3
Andrzej Sadkowski Części zamienne i akcesoria andrzej.sadkowski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 3

Naprawy powypadkowe

Iwona Otręba Kierownik ds. napraw powypadkowych iwona.otreba@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 5
Piotr Spiegel Specjalista ds. napraw powypadkowych piotr.spiegel@noma-auto.pl +48 32 38 42 02 wew. 5

Finanse i ubezpieczenia

Anna Dudzińska Specjalista ds. Ubezpieczeń anna.dudzinska@noma-auto.pl +48 508 916 654

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Przeczytaj zasady polityki prywatności naszego serwisu www.

Zapytanie

   
   
   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   
   
   

  Poproś o telefon