Škoda Lubliniec? Warto odwiedzić salon i serwis Noma Auto...

Tę stronę oceniło już 6 osób.
Średnia ocen to 4.67 na 5 możliwych.
Brak oceny

Poszukujesz Škoda w Lublińcu? Zapraszamy do Noma Auto. Z Lublińca to tylko 30 km, czyli ok. 30 min jazdy. 

Dlaczego mieszkańcy Lublińca nas odwiedzają? Odpowiedź jest bardzo prosta - wygodny i szybki dojazd drogą krajową nr 11, duży wybór nowych modeli Škoda dostępnych od ręki i profesjonalny serwis Škoda, to argumenty przemawiające za Noma Auto. W Lublińcu można spotkać starsze i nowsze samochody Škoda, serwisowanych przez naszą stację dealerską.

Dlaczego warto wybrać ASO? Autoryzowany serwis, czyli ASO, to usługi serwisowania samochodów na najwyższym poziomie – dokładne prowadzenie książki serwisowej, gwarancja na wymieniane części oraz usługi z najwyższej półki.


Okazje

więcej samochodów

Promocje serwisowe dla mieszkańców Lublińca

Przegląd klimatyzacji
Wymiana klocków hamulcowych

Kontakt

Salon Škoda - Noma Auto

ul. Leśna 2
42-600 Tarnowskie Góry
sprawdź jak dojechać ›

tel. +48 32 38 42 002
tel. +48 32 38 42 992
fax. +48 32 38 42 907
biuro.zarzadu@noma-auto.pl

Salon sprzedaży
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00

Serwis mechaniczny
Pon-Pt: 8:00 - 18:00
Sob: 9:00 - 14:00 

Części - sklep
Pon-Pt: 9:00 - 18:00
Sob: 10:00 - 14:00

Mirosława Śnietka Kierownik działu administracji miroslawa.snietka@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 4
Anna Haczkiewicz Pracownik biurowy anna.haczkiewicz@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 4

Sprzedaż samochodów osobowych

Łukasz Morawiak Pełniący obowiązki Kierownika Sprzedaży lukasz.morawiak@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 2
Iwo Lubina Specjalista ds.sprzedaży iwo.lubina@noma-auto.pl +48 661 350 326
Łukasz Pakuła Specjalista ds.sprzedaży lukasz.pakula@noma-auto.pl +48 661 350 326

Sprzedaż samochodów używanych

Grzegorz Czechowski Sprzedawca samochodów używanych grzegorz.czechowski@noma-auto.pl +48 661350368

Serwis

Mirosław Urzenitzok Kierownik serwisu miroslaw.urzenitzok@noma-auto.pl +48 32 38 42 002
Wojciech Rostkowski Doradca serwisowy wojciech.rostkowski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 1
Piotr Kloc Doradca serwisowy piotr.kloc@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 1
Anna Dudzińska Asystentka dz. Serwisu anna.dudzinska@noma-auto.pl +48 32 384 20 02 wew. 1

Części i akcesoria

Maciej Banaś Kierownik magazynu maciej.banas@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 3
Andrzej Sadkowski Części zamienne i akcesoria andrzej.sadkowski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 3

Naprawy powypadkowe

Grzegorz Wiśniewski Kierownik ds. napraw powypadkowych grzegorz.wisniewski@noma-auto.pl +48 32 38 42 002 wew. 5
Fryderyk Roczek Specjalista ds. powypadkowych fryderyk.roczek@noma-auto.pl +48 32 38 42 02 wew. 5

Wynajem samochodów

Andrzej Ludwikowski Wynajem samochodów a.ludwikowski@noma2.com.pl +48 32 35 88 272  +48 605 853 458

Zapytanie

   
   

  Wyślij zapytanie

Prośba o kontakt telefoniczny

   

  Poproś o telefon