Bieg Harpagana – Ekstremalnie po Śląsku

Już w najbliższy weekend (15-16 czerwca) odbędzie się Bieg Harpagana – największy bieg przeszkodowy na Śląsku. Salon NOMA AUTO jest jednym z partnerów tego nietuzinkowego wydarzenia. Start: Sport Dolina w Bytomiu Sucha Góra.

Harpagan to bieg przeszkodowy, który odbywa się w naturalnym i atrakcyjnym terenie. Bieg pozwala sprawdzić swoją sprawność fizyczną na trudnej trasie survivalowej, która przebiega przez m.in. wyrobiska odkrywkowej kopalni dolomitu w Bytomiu, rezerwat przyrody ,,Segiet", wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz hałdy popłuczkowe w Tarnowskich Górach.

W biegu mogą wziąć udział osoby, które: ukończyły 16. rok życia, okażą dokument tożsamości oraz oświadczą, że nie mają przeciwwskazań zdrowotnych do udziału w biegach przeszkodowych. Przygotowana została także specjalna kategoria Kids, w której mogą wziąć udział dzieci od 4. do 15. roku życia.

Każdy uczestnik, który ukończy bieg otrzyma pamiątkowy medal. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody.

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać tak oryginalne inicjatywy. W Harpagańskim miasteczku biegowym będzie można zobaczyć najnowsze modele samochodów Skoda. Zapraszamy!