Maluch Škody w nowej odsłonie

Kultowa, miejska Škoda została zmodernizowana. Czego możecie spodziewać się po odświeżonym Citigo? Najmniejszy model marki w nowej odsłonie będzie dostępny w Noma Auto już wkrótce.

Skoda-citigo-facelift-przod.jpg

Nowa stylistyka

Zgodnie z nowym trendem stylistycznym Škody, w Citigo przeprojektowano maskę, grill i zderzak z wbudowanymi światłami przeciwmgłowymi (opcjonalnie można je wyposażyć w funkcję doświetlania zakrętów). Nowa wersja małego Citigo to wielka konkurencja dla samochodów w swoim segmencie. Auto zyskało imponującą przestronność kabiny, doskonale zaprojektowany rozkład wnętrza, innowacyjne systemy bezpieczeństwa oraz ekonomiczne właściwości jezdne, dzięki wydajnym jednostkom napędowym. LED-owe reflektory posiadają dodatkową opcję doświetlania zakrętów. Nowością w zindywidualizowaniu wyglądu nadwozia jest lakier Zieleń Kiwi i 15-calowe obręcze kół w kolorze srebrnym i antracytowym.

Skoda-citigo-facelift-tyl.jpg

Większe możliwości

Odświeżona Škoda Citigo zachowa wyraźnie korzystny stosunek jakości do ceny. Zyska też na gabarytach. Dzięki dodatkowym 34 mm długości, auto urosło do 3597 mm, zachowując przy tym 1645 mm szerokości i 1478 mm wysokości. Nowe Citigo udowadnia, że miejski samochód może mieć naprawdę pojemne wnętrze, zapewniające optymalną przestrzeń dla pasażerów z tyłu oraz odpowiednią ilość miejsca na bagaż (pojemność bagażnika to aż 951 litrów). Nowe Citigo jest nadal kompaktowe, ale bardziej przestronne w środku, atrakcyjne, oszczędne i zwinne, a przy tym bezpieczne i niezwykle praktyczne, dzięki licznym rozwiązaniom „Simply Clever”. Wielu nowych korzyści dostarczają wyjątkowe edycje specjalne: Citigo Monte Carlo i Citigo Fun. Opcjonalnie do wyposażenia można dobrać m.in. wyświetlacz wysokiej jakości Maxi-DOT, czujniki zmierzchu i deszczu oraz dodatkowe głośniki.

Skoda-citigo-facelift-wnetrze.jpg

Nowa wersja Škody Citigo już niedługo pojawi się w salonie Noma Auto w Tarnowskich Górach. Zapraszamy!


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›