Multimedialne możliwości Skody Karoq

Najnowszy model Skody został wyposażony w najnowocześniejsze systemy. Zdigitalizowany model zadziwia umiejętnościami i intuicyjną obsługą. 

Skoda-smarlink.png

Wygodna w obsłudze Skoda Connect

Skoda Karoq to model z wieloma możliwościami, jakich nie posiada żaden inny pojazd marki. Samochód oferuje podłączenie do smartfonu. W parę sekund można włączyć swoją ulubioną play listę czy skorzystać z innych funkcji telefonu. Dodatkowo, usługi Skoda Connect oraz moduł LTE i hot spot WiFi umożliwiają wiele użytecznych rozwiązań. Użytkownik, bez względu na to gdzie jest, ma zdalny dostęp do swojego samochodu. Może sprawdzić czy jest zamknięty i gdzie jest zaparkowany. Za pomocą smartfonu można uruchomić kierunkowskazy i klakson, gdy mamy kłopot z odnalezieniem pojazdu. Specjalna aplikacja Skoda Connect umożliwia nawet sprawdzenie poziomu paliwa, a nawet wysyła komunikat o konieczności wymiany oleju.

skoda-connect.png

Bezprzewodowe ładowanie 

Z przodu kabiny znajdują się dwa gniazdka USB, które ułatwiają połączenie smart fonów z samochodem. Skoda Karoq jest kompatybilna z wszystkimi systemami w smarfonach. SUV Skody posiada PhoneBoxa, czyli bezprzewodową ładowarkę do telefonu.

skoda-gniazda-usb.png

Pomoc pod ręką

Wielowymiarowe funkcje multimedialne Skody Karoq wykorzystano również w kwestiach bezpieczeństwa. Czerwony przycisk po prawej stronie podsufitki wzywa natychmiast pomoc w razie wypadku. Środkowy przycisk przyda się w razie awarii. Odpowiada za kontakt z serwisem. Przycisk z literą „i” służy do uzyskania informacji od infolinii Skody.

skoda-przyciski-podsufitka.png

W salonie Noma Auto w Tarnowskich Górach poznacie jeszcze bliżej najnowocześniejszy model Skody. 


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›