Najmocniejsza Octavia w historii marki - RS 245

Sportowa odmiana kultowej Octavii wzbudza ogromne zainteresowanie, dlatego postanowiliśmy pokazać Wam ją z bliska. Czy rodzinna Octavia rzeczywiście mogła stać się sportową bestią? 

Skoda-Octavia-RS-245-przod2.jpg

Więcej do zaoferowania

Usportowiona Octavia daje niezrównaną radość z jazdy, dzięki 245 KM, wysokowydajnym silnikom i innowacyjnym rozwiązaniom pokroju elektronicznie sterowanego dyferencjału VAQ. Do 100 km/h rozpędza się w 6,6 sekundy, a maksymalny moment obrotowy wynosi 370 Nm. Zachowując wszystkie swoje zalety, w tym: ponadprzeciętnie przestronne wnętrze i bagażnik oraz mnóstwo asystentów jazdy, Skoda zyskała najnowsze systemy rozrywki, bezpieczeństwa i dynamiki.

Skoda-Octavia-RS-245-przod.jpg

Sportowy duch

Już na pierwszy rzut oka widać, że Skoda Octavia RS 245 sportowego ducha otrzymała w pakiecie z nowym językiem stylistycznym, wzbogaconym emblematami RS. Jest muskularna i dynamiczna. Ma zupełnie nowy przedni pas z szerszym grillem i dużymi wlotami powietrza, które pokryte są kratownicą przypominającą plaster miodu. Przeprojektowane przednie światła w całości wykonano w technologii LED w standardzie z adaptacyjnym systemem AFS. Wewnątrz również pojawia się logo RS - na oparciach foteli i progach przednich drzwi. Dynamiczny charakter Octavii RS 245 dodatkowo wzmacnia progresywny układ kierowniczy i opcjonalny system adaptacyjnego zawieszenia Dynamic Chassis Control (DCC).

Skoda-Octavia-RS-245.jpg

Umów się na jazdę próbną jednym z najnowszych modeli Skody w salonie Noma Auto w Tarnowskich Górach!


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›