Nowa Skoda Fabia – miejski komfort

Nowa, odświeżona odsłona jednego z najpopularniejszych modeli Skoda.

fabia_nowa.jpg

Doskonałe rozwiązania

Skoda Fabia to prawdziwy hit na polskim rynku. Ten kompaktowy samochód doskonale sprawdza się w bardziej i mniej zatłoczonych miastach. Nowy design szlagierowego modelu przyciąga uwagę zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Nowa Skoda Fabia dodatkowo została wyposażona w wiele nowoczesnych rozwiązań, które zwiększają bezpieczeństwo oraz komfort jazdy.

fabia_nowa_combi.jpg

Więcej mocy, więcej światła

W nowej Skodzie Fabia znajdują się ekonomiczne silniki benzynowe TSI i MPI. Największą zmianą jest zastosowanie perfekcyjnych reflektorów BI-LED z funkcją CORNER zarówno z przodu, jak i z tyłu pojazdu. Ich nowoczesny wygląd nadaje dynamiki całej sylwetce. Podczas liftingu wnętrze zyskało dwukolorowe wykończenie tapicerki oraz przeprojektowaną deskę rozdzielczą.

fabia_nowa_interior.jpg

Jeszcze bezpieczniej

Nowa Fabia została wyposażona w nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Funkcja monitorowania martwego pola (Blind Spot), Front Assist pozwalający kontrolować odległość od auta jadącego z przodu oraz kamera cofania to tylko niektóre z rozwiązań technologicznych znacznie wspomagających kierowcę.

Bądź smart

Nowoczesne narzędzie SmartLink+ pozwala na stały dostęp do wybranych funkcji oraz aplikacji Twojego smartfona. Korzystanie z telefonu w czasie jazdy nigdy nie było tak wygodne i bezpieczne.

Zapoznaj się z atrakcyjną ofertą samochodów Skoda w Salonach Noma w Tarnowskich Górach.


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›