Nowa Skoda Rapid przyciąga spojrzenia

Czego możesz spodziewać się po najnowszej odsłonie tego praktycznego, rodzinnego i niezwykle wszechstronnego samochodu?

Skoda-Rapid-przod.png

Wybitnie wszechstronna

Odświeżona Skoda Rapid kontynuuje nowy język stylistyczny marki, który najbardziej widoczny jest z przodu samochodu. Zmieniono zderzaki i światła przeciwmgłowe. Główne reflektory są biksenonowe, a światła do jazdy dziennej zostały wykonane w technologii LED, dzięki czemu auto stało się jeszcze bardziej bezpieczne. To elegancki samochód, który łączy nowoczesny design z praktycznością.

Skoda-Rapid-wnetrze.png
 
Mistrzyni pakowności

Skoda Rapid oferuje nowe możliwości dla Ciebie i Twojej rodziny. Każdy z łatwością pomieści swój bagaż w pojemnym bagażniku (550 litrów z możliwością powiększenia do 1490 litrów). Jej wnętrze skrywa wiele przydatnych rozwiązań, które gwarantują jeszcze więcej komfortu zarówno dla kierowcy, jak i pasażerów. Liczne systemy dostarczają informacji na temat m.in.: trasy, pogody, korków czy restauracji i stacji paliw w okolicy. Tylne siedzenia wyposażono w dwa porty USB, aby pasażerowie mogli w każdej chwili np. naładować telefon.

Skoda-Rapid-tyl.png

Jeszcze mocniejsza

Duże zmiany zaszły też pod maską. Skoda wprowadziła 3-cylindrowy silnik 1.0 TSI o mocy 95 KM i 110 KM. Silnik o mocy 95 KM przyspiesza do 100 km/h w 11 sekund, a średnie spalanie wynosi 4,4 l/100 km. Mocniejszy silnik potrzebuje 9,5 s do setki, a spala 4,5 l/ 100 km.

Skoda-Rapid-bok.png
 
Zapraszamy do salonu Noma Auto w Tarnowskich Górach na spotkanie z nową Skodą Rapid.


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›