Nowa Škoda Superb – klasa premium dla każdego

Nieziemski styl Nowej Škody Superb kryje się w ostrej linii tornado, dzięki której najnowsza generacja flagowego modelu nabrała świeżego wyglądu. W eleganckiej formie można dostrzec sportowy styl - większy rozstaw osi i kół oraz obniżone zawieszenie. Nowoczesny kształt reflektorów stanowi dopełnienie linii maski. Nawiązuje także do czeskiej tradycji w artystycznej obróbce szkła.

nowa-Skoda-Superb.jpg

Wnętrze szyte na miarę

Wyposażenie Nowej Škody Superb kryje aż 150 opcjonalnych elementów. Zawieszenie DCC dostosowuje się do każdych warunków na drodze, pozwalając cieszyć się wyjątkowym komfortem jazdy. Intuicyjna, trójstrefowa klimatyzacja umożliwia dostosowanie odpowiedniej temperatury do preferencji kierowcy, pasażera z przodu i pasażerów z tyłu oraz zapobiega parowaniu przedniej szyby. Nowa Škoda Superb stawia na komfort w każdym calu. Zainstalowano w niej specjalne czujniki bagażnika, pozwalające na bezdotykowe otwieranie. To najlepszy kompan codziennych podróży, wyposażony w 29 przemyślanych rozwiązań (m.in. w parasole ukryte w przednich drzwiach).

Nowa-Skoda-Superb-przemyslane-ozwiazania-parasole.jpg

Bezpieczeństwo w rękach Škody

W Nowej Škodzie Superb zaawansowane technologie poprawiające bezpieczeństwo jazdy to standard. W modelu znajduje się aż 9 systemów chroniących kierowcę i pasażerów, m.in. Front Assistant, pilnujący zachowania bezpiecznej odległości od samochodu z przodu oraz system XDS+, czyli blokada mechanizmu różnicowego, zapobiegająca poślizgom. Bezpieczeństwo Nowej Škody Superb potwierdza pięć gwiazdek w testach zderzeniowych EuroNCAP. Silniki EU6, dostępne w 16 konfiguracjach, dostarczą wiele motoryzacyjnych emocji, a przy okazji pozwolą zaoszczędzić nawet 30% paliwa.

Nowa-Skoda-Superb-bok-i-wnetrze.jpg

Rodzinna pojemność

Więcej miejsca dla pasażerów i więcej miejsca na bagaże. Wnętrze Nowej Škody Superb zyskało dodatkowo 995 mm wysokości. Bagażnik przystosowano do przewożenia dużych gabarytów. Standardową pojemność 625 litrów można powiększyć do imponujących 2000 litrów.

Nowa-Skoda-Superb-bagaznik.jpg

Poznaj klasę Nowej Škody Superb - zapraszamy na jazdę próbną do naszego salonu w Tarnowskich Górach.


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›