Nowa usportowiona Skoda Karoq Sportline

Najnowsza wersja kompaktowego SUV-a Skody jest jeszcze bardziej dynamiczna oraz wyposażona w silnik benzynowy 2.0 TSI o mocy 190 KM. Model zadebiutuje jesienią podczas tegorocznego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Paryżu. 

Skoda-karoq-sportline.jpg

Sportowe zacięcie

Skoda Karoq Sportline to model dostępny z jednym z czterech silników. Specjalnie dla tej wersji stworzono silnik benzynowy 2.0 TSI o mocy 190 KM z automatyczną skrzynią DSG i napędem 4x4. SUV dostępny jest także w wersji z silnikiem Diesla o pojemności 2 litrów i mocy 150 KM. Posiada również napęd 4x4. Wszystkie wersje silnikowe będą dostępne ze skrzynią manualną lub  DSG. Sportowe zacięcie Skody Karoq Sportline widać nie tylko pod maską auta, ale także na zewnątrz. Charakteru dodają mu ekskluzywne, czarne, 18-calowe obręcze kół Mytikas, lub opcjonalnie 19-calowe antracytowe obręcze o wzorze Vega. Elegancki styl podkreślają przyciemniane szyby, czarne relingi i nadwozie o sportowej stylistyce. Wewnątrz Skoda Karoq Sportline oferuje wielofunkcyjną, sportową kierownicę pokrytą czarną skórą. Uzupełnieniem sportowego wnętrza jest pakiet oświetlenia LED Ambiente, pedały z elementami stali nierdzewnej i czarna podsufitka oraz słupki dachowe.

Skoda-karoq-sportline-tył.jpg

Innowacyjne rozwiązania

Wyposażenie usportowionej wersji SUV-a zawiera najnowszej klasy rozwiązania z zakresu multimediów i bezpieczeństwa. Opcjonalnie może być wyposażony w Wirtualny Kokpit wyświetlający obrotomierz i informacje o aktualnej prędkości. Aplikacja Inforainment Online dostarcza kierowcy informacji o sytuacji na drodze. Skoda Karoq Sportline posiada także możliwość automatycznego wezwania służb ratowniczych w razie potrzeby. 

Skoda-karoq-sportline-wnetrze.jpg

Zapraszamy do salonu Noma Auto w Tarnowskich Górach na spotkanie z całą flotą SUV-ów Skody.

/źródło: youtube.com: Cube Skoda TV/


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›