Nowa wizja stylistyczna Škody – VisionS

Po sukcesie Škody Yeti, marka poszerza swoją flotę o segment SUV. Škoda zaprezentuje swoją nowoczesną koncepcję terenowego modelu VisionS na tegorocznym salonie samochodowym w Genewie.

Skoda-visionS-stylistyka-2.jpg

SUV przez duże S

Początkowo samochód miał otrzymać nazwę Snowman, później mówiono o Škodzie Kodiak, ostatecznie postawiono na nazwę VisionS („S” jak SUV). Model ten to większy brat Škody Yeti. Jego wymiary to 4,7 m długości, 1,91 m szerokości i 1,68 m wysokości. Przestronne wnętrze pomieści aż 3 rzędy siedzeń z 6 miejscami.

Skoda-visionS-stylistyka-2.jpg

Hołd czeskiej tradycji

Projekt Škody VisionS to ucieleśnienie nowej wizji designu samochodów czeskiej marki. Wyraziste linie karoserii i precyzyjne wykończenie stanowią wprowadzenie do nowej ery stylistycznej pojazdów Škody. Ostre linie maski zwieńczają cztery wysoko umiejscowione światła diodowe LED. Kolejny raz mamy styczność z nawiązaniem do czeskiej tradycji szkła kryształowego w pionowych żebrach grilla i logo, które wykończono kryształowymi elementami.

Skoda-visionS-stylistyka-3.jpg

Stylowa w każdym terenie

Siła charakteru Škody VisionS tkwi w ostrej linii bocznej „tornado”, biegnącej przez całą długość nadwozia. Terenowe przeznaczenie zdradzają nadkola o niestandardowym kształcie. Opadająca linia dachu, długi spojler i mocno zarysowany tył podkreślają dynamikę pojazdu. Zaprojektowany z dbałością o każdy detal SUV ma szansę podbić rynek.

Poznaj bliżej rodzinę SUV-ów Skoda w Salonie Noma w Tarnowskich Górach!


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›