Nowości w Skodzie Superb

Skoda Superb i Skoda Superb Combi zyskają wiele innowacji w wyposażeniu. Flagowe modele Skody będą jeszcze bardziej bezpieczne i komfortowe. Zmiana już się zaczęła...

skoda-superb.jpg

Bezpieczeństwo

W nowym wyposażeniu znajduje się system Care Connect (w standardzie dla wyposażenia Ambition). Jego najważniejszą cechą jest automatyczne połączenie alarmowe w razie wypadku. Pojazd nawiązuje połączenie głosowe i przekazuje niezbędne dane do odpowiednich jednostek. Połączenie alarmowe można również uruchomić ręcznie za pomocą przycisku w module dachowym. Dostęp do aplikacji samochodu jest możliwy za pośrednictwem aplikacji Skoda Connect. Za pomocą smartfona kierowca może sprawdzić, czy okna i drzwi są zamknięte, a światła wyłączone lub łatwo znaleźć samochód, uruchamiając klakson i światła awaryjne. Wyświetlacz systemu nawigacji urósł z 8 do 9,2 cala, a system Swing z 5 do 6,5 cala. Dodatkowo zwiększono rozdzielczość wyświetlaczy. Ulepszono również system wspomagania kierowcy Park Distance Control. System nie tylko wykrywa przeszkody przed pojazdem, ostrzega o sygnałach optycznych i akustycznych, ale także automatycznie zatrzymuje pojazd.

skoda-superb-wnetrze2.jpg

Komfort

Większy komfort zapewnia fotel z funkcją masażu oraz specjalna funkcja Digital Voice Enhancement, dzięki której komunikacja między kierowcą a pasażerami jest jeszcze bardziej sprawna (mikrofon w kabinie). Dodatkowo zadbano o większe wyciszenie samochodu, montując na przedniej szybie specjalną folię akustyczną.

skoda-superb-wnetrze1.jpg

Odkryj więcej zmian w Skodzie Superb, odwiedzając salon Noma Auto w Tarnowskich Górach.

 


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›