Octavia Scout - gotowa na wszystko

Do zmodernizowanej rodziny Skody Octavii dołączyła najbardziej wszechstronna wersja, wyposażona w nowe, inteligentne rozwiązania. Skoda Octavia Scout bez problemu poradzi sobie w miejskiej dżungli i... poza asfaltem.

Skoda-OCTAVIA-SCOUT-front-bok.jpg

Przemyślany face lifting

Nowy model zyskał najnowocześniejszy napęd 4x4 i udoskonalone właściwości jezdne. Dzięki temu, oferuje większe możliwości zarówno na asfaltowej drodze, jak i poza nią. Udoskonalona stylistyka nowej Octavii Scout upodabnia ją do pozostałych, odświeżonych modeli Skody swoją wyraźnie zarysowaną maską, nowym przodem i reflektorami w formie kryształów. Zmodernizowano nie tylko kształt reflektorów, ale również ich technologię (LED z adaptacyjnym oświetleniem drogi AFS).

Skoda-OCTAVIA-SCOUT-bok.jpg
 
Nowe możliwości

Skoda Octavia Scout zachwyca przestronnością. Zwiększono prześwit oraz kąty natarcia i zejścia do 16,6 stopni z przodu i 14,5 stopni z tyłu. Funkcje OFF ROAD i DRIVINGE MODE SELECT zapewniają bezpieczniejszą i łatwiejszą jazdę po stromych zboczach, kontrolując prędkość z użyciem hamulców. Debiutująca Skoda Octavia Scout będzie dostępna w dwóch jednostkach: 2,0 TDI o mocach 150 KM i 184 KM oraz 1,8 TFSI o mocy 180 KM. Zadbano, by użytkowanie nowej Skody Octavii Scout było łatwiejsze i bardziej komfortowe. Bagażnik pomieści od 610 do 1740 litrów, a otwór załadunkowy o szerokości 1010 mm pozwoli przewozić duże ładunki bez żadnych utrudnień. Funkcjonalność odzwierciedlają przemyślane rozwiązania „Simply Clever”, idealnie wpasowujące się w charakter modelu.

Skoda-OCTAVIA-SCOUT-tyl.jpg

Odwiedź salon Skoda Noma Auto w Tarnowskich Górach i poznaj wszystkie oblicza nowej Skody Octavii


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›