Odmłodzona ŠKODA Fabia już od 39 380 zł

Nowa Fabia zaskakuje wyrazistym designem i zachwyca praktycznością. Jest przyjazna dla portfela i przygotowana na każde warunki.

nowa_fabia.jpg

Zaskakująca oszczędność

Nowa Fabia została wyposażona w ekonomiczne silniki TDI, TSI, MPI. Całkowite wydatki na przeglądy wynoszą…1zł. Zamiast pakietu przeglądów, można wdrożyć w pojeździe instalację LPG w specjalnej, niższej cenie. Części do Fabii są łatwodostępne i stosunkowo tanie.

nowa_fabia2.jpg

Wyrazisty design

Nowa Fabia wie, jak przyciągnąć uwagę. Zyskała odmłodzone, bardziej dynamiczne kształty, nowy grill i reflektory. Do wyboru pozostaje aż 125 wersji kolorystycznych – dotyczy to również wnętrza i tapicerki.

nowa_fabia3.jpg

Funkcjonalne wnętrze

Jeszcze nigdy podróżowanie Fabią nie było tak wygodne! Kierowca i pasażerowie mają mnóstwo przestrzeni. Walizki z łatwością zmieści pojemny bagażnik – największy w swojej klasie (poj. 330l w wersji hatchback, po złożeniu siedzeń - aż 1.150l). Pomimo imponującej przestronności, pojazd zachowuje kompaktowe rozmiary i doskonale radzi sobie w miejskich zaułkach. W nowym modelu wdrożono innowacyjne rozwiązania SimplyClever. Radio posiada kolorowy, dotykowy ekran. Doskonałą jakość dźwięku zapewnia ŠKODA Surround. Samochód można łatwo zintegrować ze smartfonem.

nowa_fabia7.jpg

Bezpieczeństwo

Nowa Fabia zyskała wiele inteligentnych rozwiązań, mających na celu poprawę bezpieczeństwa jazdy, które wyróżniono 5* w testach NCAP. W samochodzie znajdują się:

  • najwyższej klasy systemy bezpieczeństwa, m.in.: ESP z ABS, MSR, ASR, EDL, HBA, TPM i XDS
  • 6 poduszek powietrznych
  • czujniki parkowania
  • „Front Assistant” – kontrola odstępu z awaryjnym hamowaniem
  • „Easy Light Assistant” – czujnik zmierzchu

nowa_fabia6.jpg

Atrakcyjna cena

Nowa Fabia dostępna jest w salonie ŠKODA w Tarnowskich Górach już od 39 380zł. Na Klientów czekają atrakcyjne oferty finansowania, m.in. Kredyt Niskich Rat.

Zapraszamy na jazdę próbną do Autoryzowanego Dealera ŠKODA na Śląsku!


Zobacz więcej filmów ›


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›