Odświeżona Skoda Fabia

Bestseller czeskiej marki doczekał się zmian w designie oraz unowocześnienia rozwiązań technologicznych. Co nowego zastaniemy w Skodzie Fabii?

Skoda-fabia-facelifting.jpg

Nowy design

Premiera odświeżonej Skody Fabii odbędzie się na targach motoryzacyjnych w Genewie. Odwiedzający będą mogli pierwszy raz podziwiać imponujący design modelu. Nowością będą także przednie i tylne światła w technologii LED. Skoda Fabia po faceliftingu będzie dostępna z szeroką gamą obręczy kół ze stopów metali lekkich w rozmiarze nawet do 18 cali. We wnętrzu samochodu przeprojektowano deskę rozdzielczą oraz dodano dwukolorowe wykończenie tapicerki.

skoda_fabia-design.jpg

Nowe możliwości

W ofercie silnikowej Fabii pojawią się 4 trzycylindrowe jednostki o pojemności 1.0 l. Wolnossące silniki MPI z wtryskiem pośrednim będą dostępne w dwóch wariantach mocy: 44 kW (60 KM) i 55 kW (75 KM). Natomiast jednostki TSI, wyposażone w turbosprężarkę oraz bezpośredni wtrysk paliwa, generować będą moc 70 kW (95 KM) i 81 kW (110 KM). Nowoczesne silniki Skody wyróżniają się m.in. cichszą pracą i niższym poziomem wibracji. Nowością będą również systemy bezpieczeństwa, które dotąd był znane tylko w samochodach klasy wyższej. Wśród dostępnych rozwiązań znajdą się m.in.: BLIND SPOT DETECTION (funkcja monitorowania martwego pola w lusterkach) i REAR TRAFFIC ALERT (funkcja wspomagania wyjazdu z miejsca parkingowego). 

Skoda-fabia-facelifting-tył.jpg

Zapraszamy do salonu Noma Auto w Tarnowskich Górach na spotkanie z najnowszymi modelami Skody.


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›