Premiera nowej Skody Kodiaq Scout i Sportline

Jeszcze bardziej sportowe, dynamiczne i bojowe. Stworzone dla tych, którzy chcą się wyróżniać i intensywniej korzystać z terenowych możliwości Kodiaqa... Już niebawem zadebiutują wersje Scout i Sportline nowego SUV-a Skody.

Skoda-Kodiaq-Scout-przod.jpg
 
Premiera w Genewie

Na targach w Genewie (7-19 marca) zostaną zaprezentowane udoskonalone wersje Kodiaqa. Łączyć będą je takie cechy, jak wyjątkowy design i zaawansowane rozwiązania techniczne. SUV w wersji Scout będzie jeszcze silniejszy. Zyska także osłony ochronne zderzaków, przyciemniane szyby (SunSet) oraz liczne detale, podkreślające mocny charakter Kodiaqa. Wyposażenie bazować będzie na wersji AMBITION, która zawiera elementy dla najbardziej wymagających kierowców. W standardzie znajdzie się m.in. wielofunkcyjna kierownica, LED-owe oświetlenie wnętrza Ambiente, radio z 8 głośnikami, siedzenia z Alcantary oraz stalowe nakładki na pedały.

Skoda-Kodiaq-tyl.jpg

Sportowa wersja Kodiaqa

Wersja Sportline Skody Kodiaq zyska atletyczną sylwetkę, czarne detale, krótkie zwisy i opadającą, optycznie wydłużoną linię dachową. Wszystko to ma służyć podkreśleniu dynamicznego charakteru modelu. We wnętrzu SUV-a znajdą się sportowe fotele z dodatkiem Alcantary i srebrnej nici.

Skoda-kodiaq-sportline-przod.jpg
 
Stale gotowa na terenowe wyzwania

Skoda Kodiaq posiada prześwit 194 mm, co pozwala pojazdowi z łatwością pokonywać wszelkie przeszkody. Auto wyposażono w najbardziej innowacyjne systemy nawigacji COLUMBUS, hot spot wi-fi i moduł LTE. W przypadku niebezpiecznej sytuacji na drodze, pojazd posiada w standardzie eCall - rozwiązanie, które samodzielnie kontaktuje się ze służbami ratowniczymi.

Skoda-kodiaq-sportline-tyl.jpg
 
Zapraszamy do salonu Noma Auto w Tarnowskich Górach na spotkanie z flotą SUV-ów Skody


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›