Skoda 4x4 – wachlarz możliwości

Prezentacja modeli Skoda z napędem 4x4, które nie zawiodą na żadnej nawierzchni.

Skoda_Octavia_4_4.jpg

Off-road

W szerokim asortymencie Skody znajdują się następujące modele aut z napędem na cztery koła: Octavia, Superb, Karoq oraz Kodiaq. Każdy z nich nie zawiedzie ani w miejskiej, ani w prawdziwej dżungli. Już nie musisz się obawiać wyjazdu w góry, czy jazdy off-road.

karoq_4_4.jpg

Inteligentny napęd na 4 koła

Modele Skody gotowe są na każde wyzwanie. Sterowany elektroniczne napęd ze sprzęgłem 4x4 reaguje na każda zmianę warunków w zaledwie kilku milisekund. Rozwiązanie to zapewnia nieograniczoną przyjemność z jazdy oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

superb_4_4.jpg

Zalety modeli Skoda 4x4

Wszystkie modele z napędem na 4 koła zawierają pakiet na bezdroża. Użycie dodatkowej płyty zapewnia ochronę podwozia przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz uniemożliwia przedostawanie się pyłu do silników i przewodów. Wspomaganie wjazdu pod wzniesienie umożliwia łatwe wjechanie oraz zapobiega stoczeniu bez konieczności użycia hamulca ręcznego. Funkcja uruchamia się automatycznie, gdy nachylenie jest wyższe niż 5%. Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku, aby włączyć tryb off-road. Funkcja ta m.in. pozwala blokować znaczną ilość poślizgów dzięki ABS.

kodiaq_4_4.jpg

Zapraszamy do Salonów Noma w Tarnowskich Górach w celu zapoznania się z szeroką ofertą samochodów Skoda.


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›