Skoda bije rekordy sprzedaży

Od początku roku do połowy listopada 2016, Skoda dostarczyła swoim Klientom milion pojazdów! Milionowy egzemplarz Skody został sprzedany o około miesiąc wcześniej niż w ubiegłym roku.

Skoda-modele-2016.jpg

Imponujące wyniki

Czeska marka przekroczyła okrągły milion sprzedanych pojazdów rocznie już 3. raz z rzędu. Największy wkład w ten sukces miała Skoda Superb. Między styczniem a październikiem 2016 model ten nabyło 115 000 Klientów. W porównaniu z poprzednim rokiem, wzrost sprzedaży wynosi aż 85,2%. Co więcej, pobicie osiągniętego rekordu jest bardzo realistyczną wizją - do oferty producenta wkroczyła bowiem Skoda Kodiaq (pierwsze egzemplarze nowego SUV-a marki zostaną dostarczone Klientom w lutym 2017) oraz kompleksowo zmodernizowana Skoda Octavia.

Skoda-Superb-bok.jpg

Nieustanny rozwój

Marka określiła długoterminowy plan wzrostu gospodarczego, przygotowując się do wyzwań przemysłu motoryzacyjnego. Kluczowymi aspektami mają być: elektromobilność, digitalizacja firmy oraz nowe możliwości łączności. Skoda planuje rozwój w dwóch wymiarach: po pierwsze, w odniesieniu do zwiększenia sprzedaży samochodów, a po drugie - poprzez poszerzenie oferty o nowe segmenty i doskonalenie dotychczasowych modeli.

Skoda-Octavia.jpg

Zapraszamy do salonu Noma Auto w Tarnowskich Górach, gdzie czekają na Ciebie Skody 2016 dostępne od ręki


powrót


Pozostałe aktualności

 


więcej ›